• Neobmedzené wellness

 • Vstup do termálnych kúpeľov

 • Polpenzia po celú dobu

 • Neobmedzené fitness

 • Neziderské jazero (UNESCO)

Relaxačný pobyt v modernom hoteli Tornacos *** vás čaká v kúpeľoch Hegykő na severe Maďarska. Súčasťou balíčka je bohatá polpenzia, neobmedzený vstup do wellness a fitness centra a jeden deň v termálnych kúpeľoch. Po novom tiež vstup do soľnej miestnosti.

Luxusné ubytovanie pri kúpeľoch Hegykő

Moderné, štýlové a luxusné - to je ubytovanie v hoteli Tornacos *** na severe Maďarska v krásnej lokalite pri Národnom parku Fertö, Neziderskom jazere (UNESCO) a kúpeľoch Hegykő. Okolie hotela je ideálne na prechádzky v krásnej prírode aj na dovolenku s deťmi.

Izby hotela sú útulne zariadené - nájdete tu TV a vlastné sociálne zariadenie s WC a sprchou.

V hoteli sa tiež nachádza krásne átrium, terasa a vychýrená reštaurácia s domácou, medzinárodnou a maďarskou kuchyňou.


Oddýchnite si v hotelovom wellness

Pýchou hotela je wellness so zážitkovým bazénom s tryskami a hydromasážou, fínskou saunou, parnou saunou s aromaterapiou a relaxačnou miestnosťou s čajovým barom, ktorý podporí regeneračné účinky wellness procedúr. Ďalej je k dispozícii fitness centrum, do ktorého máte počas pobytu neobmedzený vstup.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 3,9 rokov zdarma na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa do 13,9 rokov 35 €/noc v termíne do 9.9. a 30 €/noc v termíne od 9.9. vrátane polpenzie a služieb.

 • Dieťa od 14 rokov 50 €/noc v termíne do 9.9. a 40 €/noc v termíne od 9.9. vrátane polpenzie a služieb.

 • V prípade ubytovania s dvomi staršími deťmi dostanete priestrannejšiu izbu.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 400 HUF (1,4 €)/osoba od 18 rokov/noc.

Ďalšie info:

 • Kupón nie je možné využiť v termínoch 19. - 23.10., 1. - 4.11.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 8 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Michala H.)

Naprosto perfektní - vše: ubytování, výborné jídlo a obrovský výběr všeho, milá obsluha. Obzvláště jsme ocenili u některých i základy češtiny. Naprosto dokonalé byly české popisky u jídel. Jeden z nejlepších výletů.

Skvelé (Jiřina ?.)

Byli jsme velmi spokojeni, všechno odpovídalo tomu, co bylo prezentováno. Personál, ubytování i strava výborné. Wellness v hotelu příjemný.

Vynikajúce (Eva S.)

Odjížděli jsme maximálně spokojeni. Vybavení hotelu velmi pěkné a vkusně sladěné. Jídlo nemělo jedinou chybu každý den ryba a další dva druhy masa, horká polévka samozřejmostí, zeleninový bufet, ovoce a sladká tečka na závěr. Každý den vzorně uklizeno. Jediné co mi chybělo, že na hotelu nebyly župany a v nabídce nebyla poznámka, že si je máme vzít sebou. Tipy na výlet - Fertod zámek Esterházyho s velkým parkem. Neziderské jezero, Sopron, lázně Bukfurdo.

Tipy na výlet

Kúpele Hegykő

Kúpele Hegykő

Kúpele Hegykő nie sú medzi zahraničnými turistami toľko známe, pokiaľ teda hľadáte termály, v ktorých bude minimum ľudí a nebudete sa musieť tlačiť s ostatnými hosťami v bazénoch, určite vyrazte práve sem.

Kúpele sú otvorené každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Liečivá termálna voda s teplotou až 55 °C tryská z hĺbky 1 434 m, obsahuje predovšetkým horčík, jód, sodík a pôsobí priaznivo na problémy pohybového aparátu. Ideálna je tiež napríklad pri rehabilitáciách.

Areál má 7 bazénov, 3 bazény sú v prevádzke celoročne (vonkajšie, krytý a wellness bazén).

V prípade, že budete chcieť v kúpeľoch stráviť celý deň, poteší vás, že vstupné je tu za veľmi priaznivé ceny (celodenná vstupenka pre dospelého vyjde na cca 5,7 €).

Neziderské jezero

Neziderské jezero

Slnko odrážajúce sa od vodnej hladiny, krásna príroda a mnoho možností kultúrneho a športového vyžitia, to je Neziderské jazero ležiace na rakúsko-maďarskej hranici. Okolo jazera by ste len márne hľadali typickú rakúsku horskú krajinu, miesto ovládajú šíre zelené pláne plné vinohradov. Neváhajte a doprajte si tento netradičný pohľad.

Národný park Fertö-Hanság

Národný park Fertö-Hanság

Okolo jazera Fertö sa rozkladá veľký národný park, v ktorom nájdete to najkrajšie z maďarskej flóry a fauny. Krajina plná chránených rastlín a zvierat potulujúcich sa voľne prírodou je ideálna na deň plný aktívneho relaxu. Môžete si vybrať niektorý z prírodných chodníkov alebo si najať sprievodcu, aby vám nič zaujímavého neušlo.