Termálne kúpele Sárvár potešia malých aj veľkých. Ubytujte sa len päť minút od nich v Hoteli Aqua *** a užite si pobyt s raňajkami, fľašou vína a zapožičaním bicyklov pre dvoch. V cene pobytu je tiež vstup do kúpeľov alebo zľava na vstup, ak zostávate len krátko.

Príjemné prostredie hotela

Hotel Aqua *** je príjemný rodinný hotel v maďarskom kúpeľnom meste Sárvár. Pochváliť sa môže svojou výhodnou polohou päť minút chôdze od termálnych kúpeľov i útulnými izbami. Všetky izby sú vybavené televíziou, posedením a vlastnou kúpeľňou, niektoré majú aj balkón.

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na raňajkách servírovaných formou bufetu.

Odpočinok v termáloch

Kúpele si užije každý bez rozdielu veku. Pre deti je tu bazén s umelými vlnami a množstvom šmýkačiek, dospelí radi vojdú do bazénov s liečivou vodou s teplotou okolo 35 °C. Navyše hneď vedľa detského bazéna je veľká vírivka, kde môžete pohodlne relaxovať a zároveň odtiaľto mať pod dohľadom vaše ratolesti. Zájsť si môžete aj do saunového sveta.

Miestna termálna voda je veľmi vhodná na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva, rehabilitáciu po ochoreniach a športových zraneniach, v prípade neurologickýach ťažkostí a na kúpele na uvoľnenie svalstva.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma v detskej postieľke vrátane raňajok.

 • Dieťa do 11,9 rokov 13 €/noc na prístelke vrátane raňajok.

 • Dieťa do 17,9 rokov 17 €/noc na prístelke vrátane raňajok.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,7 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Sviatočný príplatok (15.3. - 17.3., 19.4. - 22.4., 29.4. - 5.5.) 30 €/kupón. V týchto termínoch je ubytovanie možné minimálne na 3 noci.

 • Klimatizácia 10 €/noc.

 • Domáci maznáčik 10 €/noc.

 • Vratná záloha na zapožičanie županu 17 €.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 13:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Kúpele Sárvár

Kúpele Sárvár

Detský bazén s umelými vlnami, veľa šmýkačiek, vyhrievané bazény s vodou z liečebných prameňov s teplotou okolo 35 °C a masážnymi tryskami zaistí, že si výlet užijú všetky vekové kategórie. Navyše hneď vedľa detského bazéna je veľká vírivka, kde môžete pohodlne relaxovať a zároveň odtiaľto po očku sledovať vaše ratolesti.

Zájsť si môžete aj do saunového sveta, kde na vás čaká fínska sauna, parný kúpeľ, aromasauna a ďalšie atrakcie zaisťujúce oddychový zážitok.

Miestna termálna voda je veľmi vhodná na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva, rehabilitáciu po ochoreniach a športových zraneniach, v prípade neurologických ťažkostí a ku kúpeľom na uvoľnenie svalstva.

Celodenná vstupenka do kúpeľov vás vyjde na 11,4 €. Vstup do saunového sveta stojí 5,5 €. Otváracia doba kúpeľov je každý deň 8:00 - 22:00 hodín.

Arboretum Sárvár

Arboretum Sárvár

Sárvárské záhrady boli známe už v dobe renesancie, v dnešnom veľkom arboréte nájdete vyše 300 druhov stromov a kríkov. Zariadenie spríjemňuje návštevu centra kúpeľného mesta. Ak chcete vidieť 400 rokov staré duby či vzácne magnólie, je celoročne prístupné arborétum tým pravým miestom, kde stráviť popoludňajšiu vychádzku.

Hrad Nádasdy

Hrad Nádasdy

Hrad v kúpeľnom Sárvári bol už od 16. storočia dejiskom udalostí dôležitých pre celé Uhorsko. Dnes tu nájdeme kultúrne centrum, umeleckú galériu, knižnicu aj Múzeum Ferenca Nádasdyho, ktorý bol manželom slávnej Elizabeth Bathory nazývanej Čachtická pani. Ak idete na dovolenku do Sárváru, túto pamiatku by ste nemali vynechať.