• Vstupenka do kúpeľov Bük

 • Rôzne druhy bazénov

 • Saunový svet neobmedzene

 • Polpenia po celú dobu

 • Dieťa do 4,9 rokov zdarma

Kúpeľný Bük si vychutnajte v hoteli Piroska ****, ktorý sa môže pochváliť wellness s tromi saunami, parou a tepidáriom s farebnou terapiou. Ku kúpeľom Bük hotel zabezpečuje odvoz zdarma. Deti do 4,9 rokov zdarma.

Hotel Piroska **** v samotnom srdci mesta Bük

Štvorhviezdičkový hotel Piroska sa nachádza v srdci mesta Bük pri liečebných a zážitkových kúpeľoch Bük. Hotel disponuje 92 jednolôžkovými a dvojlôžkovými izbami s možnosťou prístelky aj apartmánmi. Všetky dvojlôžkové izby sú vybavené sociálnym zariadením, trezorom, chladničkou, TV, fénom a pripojením k internetu.

Reštaurácia Mandola aj wellness bar

Pochutnať si budete môcť na typických maďarských i medzinárodných špecialitách. Radi vám tu pripravia aj jedlá podľa špeciálnych diét a požiadaviek - bezlepková, bezlaktózová a ďalšie. V hoteli nájdete tiež dva bary.

Regenerácia a odpočinok vo svete wellness

Oddýchnite si v zážitkových kúpeľoch. Hotel sa pýši vonkajším bazénom, saunovým svetom s fínskou, bio a infračervenou saunou, tureckým parným kúpeľom s aromaterapiou a tepidáriom s farebnou terapiou. Svetlá podporujú duševnú i fyzickú regeneráciu, takže sa zo svojej dovolenky vrátite patrične oddýchnutí.

Pobyt je navyše vhodný aj pre rodiny s deťmi - nájdete tu totiž detský bazénik s rodinným relaxačným priestorom s hračkami, detskou postieľkou a miestností na prebaľovanie .

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 4,9 rokov zdarma vrátane polpenzie (pri obsadení izby minimálne 2 dospelými osobami, maximum 2 deti na izbe).

 • Deti do 11,9 rokov 18 €/noc vrátane polpenzie.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,7 €/osoba/noc.

 • Príplatok za jednolôžkovú izbu 12 €/noc.

Ďalšie info:

 • Kupón je platný pre 1 osobu. Ceny platia pri obsadení izby min. 2 dospelými osobami.

 • Kupón nie je možné využiť v termínoch 1.5., 19. - 21.5., 16.6. - 9.9., 22. - 23.10., 1. - 4.11.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Petr V.)

Hotel odpovídal popisu, po uplatnění nároků nám bylo vše poskytnuto. Služby a strava na slušné úrovni, wellness s ohledem na vývoj počasí /silné ochlazení/ značně přeplněn. Personál v pořádku, pouze recepční při příjezdu se nám jevila tak, že se pro tuto práci moc nehodí. Jinak tradičně skvělé městské lázně, kterých jsme si opět velmi užili.

Skvelé (Pavlína L.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, pokoje i wellness byl čistý. Drobet mě zarazilo prostředí schodiště a strava nebyla až tak rozmanitá a velkolepá jako jsem zažila u jiných pobytů v hotelu v Maďarsku.

Skvelé (Jan K.)

Pobyt v hotelu byl velmi příjemný, plně odpovídal nabídce, včetně velmi příjemného perzonálu, kdo zvažuje pobyt vřele doporučuji.

Tipy na výlet

Kúpele Bükfürdo

Kúpele Bükfürdo

Kúpele Bük patria k celosvetovo známym kúpeľom a sú druhé najväčšie v Maďarsku. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov a nechýba ani saunový svet a priestory pre relax. Celodenné vstupné je cca 2 500 HUF (cca 8,5 €).

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 ha a rozloha bazénov presahuje 5 200 m², v bazénoch je liečivá termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Miestna voda je vhodná pri rôznych liečbach (poruchy pohybového ústrojenstva, poúrazová terapia, zažívacie ťažkosti, ...).

Vnútorný a vonkajší bazénový kúpeľný komplex má viac ako 32 bazénov s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúd a tobogán. Nechýba detský bazén, bazénik, bazén s atrakciami a ďalšie.

Vo Svete sáun nájdete tepidárium, parné kúpele, infra a fínsku saunu, aromatickú aj vonkajšiu saunu. Využite aj ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov bazén.

Krištáľová veža

Krištáľová veža

Pozoruhodná šplhacia a dobrodružná dráha uspokojí aj tých najnáročnejších výletníkov. Pre všetkých, ktorí túžia po aktívnom trávení času, sa ponúka tento zážitok plný lezenia, hojdačiek, šmýkačiek a ďalších atrakcií. Veža, stojaca v kúpeľnom Büku, je otvorená od apríla do októbra, umožňuje tak využiť pekné počasie na skvelú vonkajšiu zábavu.

Bük

Bük

Keď sa povie Bük, zvyčajne sa každému vybavia termálne kúpele. Aj mimo túto hlavnú turistickú atrakciu ide však o mesto priam sálajúce životom. História mesta siaha až do 13. storočia, z čoho plynie prítomnosť mnohých zaujímavých pamiatok a tiež tunajšia príjemná atmosféra. Maďarské špeciality v miestnych reštauráciách sú jej príjemným doplnením.