• Vstupenka k Hévízu

 • Neobmedzené wellness

 • Fínska a infra sauna

 • Popoludňajší nápoj zdarma

 • Polpenzia po celú dobu

Oddychujte v štýlovom Hoteli Erzsébet *** len pár metrov od populárneho jazera Hévíz, ku ktorému máte vstupenku v cene. Tešte sa aj na polpenziu a oddych vo wellness s vírivkou, infra a fínskou saunou a tiež parou.

Ubytovanie v elegantnom hoteli hneď oproti Hévízu

Komfortný Hotel Erzsébet *** sa nachádza priamo oproti vstupu do termálnych kúpeľov. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, rádiom, telefónom, trezorom a minibarom. V hoteli nájdete aj podzemné parkovisko.

Hotelová reštaurácia ponúka výbornú maďarskú kuchyňu aj medzinárodné špeciality, rovnako ako ponuku pre vegetariánov. Oblasť Hévízu nadchne predovšetkým milovníkov vína a vínnej turistiky. Mesto je totiž známe nielen vďaka termálnym vodám, ale aj ako vinárska oblasť.


Skvelý relax vo wellness

Nechajte sa rozmaznávať v modernom wellness centre s vírivkou, fínskou saunou, infra saunou, parou a pohodlnými ležadlami. Doprajte si oddych a načerpajte sily do ďalšieho dňa. Na mieste sú k dispozícii aj rôzne kozmetické a liečebné kúry.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 3,9 rokov zdarma na prístelke a s polpenziou.

 • Dieťa do 13,9 rokov 31 €/noc na prístelke a s polpenziou.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,6 €/osoba/noc.

 • Parkovanie v garáži 6 €/noc alebo na vonkajšom parkovisku 3 €/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie povolené

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jaroslav S.)

Prostředí hotelu odpovídající popisu, vše co bylo v kuponu uvedeno jsme obdrželi. Na snídani veliký výběr, určitě si vybral každý. Večeře menší porce, ale velmi chutné. Personal vstřícný, bez sebemenších problémů. Jezero bylo úžasné, určitě se zde budeme vracet.

Vynikajúce (Jana H.)

Dobrý den, hotel velmi pěkný, čistý, personál profesionální, jídlo výborné. Výlet k Balatonu, jen 6km, od hotelu jezdí autobus. Městečko Hevíz také stojí za prohlídku.

Vynikajúce (Věra B.)

Vše v nejlepším pořádku, za celou dobu pobytu jsem nezaznamenala nic špatného. Na 100 % přijedu zas. Všechen personál velice milý a ochotný.

Tipy na výlet

Termálne jazero Hévíz

Termálne jazero Hévíz

Navštívte najobľúbenejšie termálne jazero v Maďarsku Hévíz o rozlohe 4,4 ha s liečivými účinkami, kolonádou, záhradami a ďalšími kúpeľnými atrakciami. Jazero je označené za národnú prírodnú pamiatku.

Jazero je najväčším termálnym jazerom v Európe a tradícia kúpeľníctva sa tu drží už od roku 1795. Teplota okolo 30 °C umožňuje celoročnú prevádzku kúpeľov. Voda tryská z hĺbky 38 metrov a vďaka tomu sa obmieňa každé tri dni a je veľmi bohatá na minerály. Veľkou zaujímavosťou na jazere sú tiež lekná s krásnym červeným kvetom.

Otváracia doba jazera je každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu 4 500 HUF (cca 15 €).

Balaton

Balaton

"Maďarské more" je právom jednou z najlákavejších dovolenkových lokalít v Európe. Príjemne teplá voda, dlhé pláže, veľa prístavných a kúpeľných mestečiek po celom pobreží. Keď si k tomuto všetkému pripočítate ešte krásnu prírodu, pohodlné hotely, zaujímavé pamiatky a rôzne kultúrne podujatia po celý rok, o skvelý pobyt je postarané.

Kopcovité okolie je ideálne na výlety a cykloturistiku. Vrcholky vám poskytnú úžasný výhľad na celú oblasť.

Na severnej strane Balatonu sa ďalej rozkladá známa vinárska oblasť Badacsony s presláveným vínom.

Keszthely

Keszthely

Mestečko na brehu Balatonu je častým výletným cieľom dovolenkárov každého veku. Nájdete v ňom totiž veľké množstvo rôznych zaujímavosti a možností trávenia voľného času. Navštívte napríklad Balaton múzeum, múzeum bábik či marcipánu alebo miestny palác Festetics, v ktorom sa často organizujú rôzne výstavy a iné zaujímavé akcie.