Jeden z najkrajších maďarských hotelov v perfektnej lokalite centra kúpeľného mesta Eger. Pobyt pre dvoch s bohatou polpenziou a neobmedzeným vstupom do wellness.

Pobyt v jednom z TOP maďarských hotelov

Luxus, štýl a letná pohoda - tak sa dá charakterizovať hotel dovolenka v hoteli Eger&Park****. Hotel je najväčší a najstarší v celkom Egeri. Je kompletne zrekonštruovaný, leží priamo v centre mesta. 

Izby a celý interiér sú nádherne a vkusne vybavené. Súčasťou hotela je i päť reštaurácii (jedna krajšia než druhá).  Polpenzia, ktorá je v cene, je podávaná formou bufetu, môžete si vybrať z ponuky 2 predkrmov a polievok, troch hlavných chodov, niekoľkými dezertami a nechýba ani ovocný a zeleninový bar. 

V priestornom wellness centre s výhľadom do záhrady nájdete vnútorný bazén i vírivku, fínsku a bio saunu, parnú kabínu, soľnú jaskyňu a ľadovú fontánu. 

Atraktívna lokalita kúpeľného Egra

Lokalita mesta Eger patrí k tým, ktoré by ste v Maďarsku rozhodne mali navštíviť: 


  • V bezprostrednej blízkosti nájdete kúpele-  Demjén a Egerszálok a aquapark v Egeri
  • Eger je krajom je tiež krajom malebných viníc a vyhláseného vína, ktoré môžete ochutnávať v miestnych vinných pivniciach vstavaných v skalách
  • Nájdete tu množstvo historických pamiatok a promenád

Rozhodne odporúčame navštíviť jedinečné kúpele. V Egerszálku nájdete soľný kopec, ktorý je v Európe unikát a je tu možné nočné kúpanie. Kúpele Demjén ležia na kopci a je odtiaľ nádherný výhľad do okolia. Aquapark Eger zase poskytuje veľa zábavy na vodných atrakciách. 

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Lubomir S.)

Hotel na velmi dobrej úrovni, perfektná poloha v meste - všade sa dalo dostať pešo, dostatok parkovaccíh miest -platených, kvalitné služby. Personál rozprával plynulo anglicky, izby aj welness čisté, strava velmi chutná a dostatočne dopĺňaná počas celého času raňajok aj večere.

Skvelé (Soňa G.)

Celková spokojnosť, vynikajúca strava, príjemný personál, čistá i keď trošku malá izba.

Vynikajúce (Jan B.)

Hotel odpovídal webové prezentaci, kvalitní a profesionální personál dělal vše ke spokojenosti hostů, kuchyně chuťově dobrá a výběrem dostačující. Určitě se do Hotelu vrátíme.

Vynikajúce (Zuzana B.)

Hotel absolútne úžasný, na perfektnom mieste, krásny výhľad, boli sme veľmi spokojný so službami, naozaj skvelé jedlo - bohaté bufetové stoly s vynikajúcimi jedlami. Wellness tiež výborné, určite sa ešte niekedy vrátime =o) .

Skvelé (Štefan P.)

Hotel bol výborný, podobne aj strava. Trochu nás rušila hlučná klimatizácia na izbe. Wellnes na veľmi dobrej úrovni, prekvapilo nás, že do sáun sa chodilo v plavkách.

Vynikajúce (Monika H.)

Všetko bolo skvelé. Dostali sme všetko čo bolo v popise kupónu. Personál bol ochotní a nápomocní.

Vynikajúce (Ružena K.)

Velmi spokojeni. Strava super, personál ochotný, wellness super i pro děti, Můžeme vřele doporučit.

Vynikajúce (Milan B.)

Odpovedalo popisu. V hoteli myslia aj na detaily, ktoré inde nie sú. Strava dobrá aj pestrá. Personál ústretový. Dobré parkovanie. Pobyt za poskytnutú zľavovú cenu radi zopakujeme. Doporučiť možno nový akvapark v obci Demjén cca 10 km od hotela.

Vynikajúce (Lydia R.)

Hotel je pekny, barokove izby su krajsie. wellness v hoteli je tiez na dobrej urovni aj ked velmi mala terasa s malo lehatkami. Jedlo vynikajuce.

Vynikajúce (Bohumil R.)

Prostředí pěkné, pobyt odpovídal popisu, služby v pořádku. Doporučujeme návštěvu jeskynních lázní Tapolca a výlet do pusty.