Zájdite si na dovolenku s celou rodinou a užite si ubytovanie v Hungária Panzió necelý kilometer od unikátnych jaskynných kúpeľov. V penzióne vás čakajú sauny, soľná jaskyňa a solárium. Na deti čaká ihrisko a herňa.

Penzión pre celú rodinu

V Hungária Panzió na vás čakajú pohodlné izby s vlastným sociálnym zariadením, LED TV a chladničkou. Miestna reštaurácia ponúka okrem talianskej pizze aj tradičné maďarské špeciality a bohatý výber nápojov. Vďaka vonkajšiemu a vnútornému ihrisku si dovolenku užijú aj vaše deti.

Penzión má aj vlastné wellness centrum so soláriom, soľnou jaskyňou a saunami, v ktorom môžete striasť únavu všedných dní.

Exkluzívne jaskynné kúpele s liečivou vodou

Po iba 12 minútach chôdze dorazíte k liečivým prameňom a jazeru ukrytému v jaskyni. Areál s rozlohou 3,6 hektárov je otvorený celoročne a len vo vnútorných priestoroch sa nachádza hneď niekoľko bazénov: 2 termálne s teplotou vody 33 - 35 °C, rímsky, bazén v jaskyni, tzv. "Star hall" - bazén pod hviezdnou oblohou (32 °C) a detský. Nechýba ani saunový svet, kúpeľné a wellness služby.

Liečivý vplyv prameňov jazera Várhegy, ktoré majú teplotu 30 °C, pomáha hlavne na dýchacie ťažkosti a kĺbové ochorenia. Celodenný vstup pre dospelú osobu stojí 2 050 HUF - 3 600 HUF (podľa sezóny).

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 3,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 12,9 rokov 18 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Deti do 17,9 rokov 21 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,5 €/osoba/noc.

 • Víkendový príplatok 10 €/kupón/piatková alebo sobotňajšia noc.

 • Príplatok za štátny sviatok (17. - 24.4.) 10 €/kupón.

 • Izba s terasou 2 €/noc.

 • Klimatizácia 3 €/noc.

 • Apartmán 5 €/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Peter O.)

Vsetko bolo na jednoku, personal ochotny, strava vynikajuca, len izby by mohli trosku zmodernizovat, inak bolo cisto.

Skvelé (Michal F.)

Až na hotelový wellness ktorý bol veľmi slabý bolo všetko super príjemný personál a úžastná kuchyňa za skvele ceny. Izby primerané cene všetko pekné čisté, jediný problém je sprcha to nebol sprchovací kút ale len sprcha v kúte žiadna vanička ani záves ani nič, takže keď sa niekto sprchuje, tak cez guličky to pomaly odteká a cela kupelka so záchodom sú mokré.

Skvelé (Petr Horák H.)

Pobyt hodnotím velmi kladně, vše co bylo součástí voucheru jsme obdrželi. Pokoje byly čisté, s balkónem, personál ochotný. Jídlo bylo trochu jednotvárné, ale zato chutné. Pobyt doporučuji.

Tipy na výlet

Miskolc

Miskolc

Ak ste na dovolenke v Miskolci, okrem známych jaskynných kúpeľov môžete navštíviť tiež miestny hrad, ZOO, okolité jaskyne, zájsť si do jedného z tunajších múzeí, vyskúšať bobovú dráhu či adventure park. Hoci je Miskolc štvrté najväčšie maďarské mesto, v okolí nájdete krásnu prírodu, ktorá stojí za preskúmanie.

ZOO Miskolc

ZOO Miskolc

V Miskolci nájdete najstaršiu maďarskú ZOO, ktorej skvelú atmosféru dodáva prostredíie Národného parku Bükk. V ZOO nájdete európske aj exotické zvieratá, jej návštevu si užije celá rodina. Otvorené je od 9:00 do 19:00 hodín (cez zimu iba do 17:00 hodín), rodinné vstupné vyjde na 2 800 HUF (cca 9 €).

Kúpele Demjén

Kúpele Demjén

Navštívte najmladšie kúpele v okolí - kúpele Demjén boli otvorené roku 2010. Termálna voda s teplotou 68 °C vyviera z hĺbky 690 metrov. Nájdete tu 6 vonkajších bazénov, 2 kryté bazény s termálnou vodou a rôzne atrakcie pre deti a relaxačné prvky pre ich rodičov. Celodenný vstup pre dospelého stojí 1690 HUF (cca 5,7 €).