Zažite TOP wellness pobyt v Mjus World Resorte v meste Körmend. Rozmaznávajte sa v termálnych bazénoch, saunách, vírivkách (vodná plocha o rozlohe 1 800 m²) a pochutnajte si v skvelej talianskej reštaurácii. Deti zdarma.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Alena K.)

Pizza k obědu slabší, ostatní jídlo ale velmi dobré. K hotelu 2 drobné mínusy: - pomalá reakce na e-mailovou rezervaci, po zavolání OK - 40 EUR/den za tříleté dítě je trochu přehnaná cena (z wellness takovéto dítě vuyužije dva bazény, jinam nemůže a jídla sní minimum)

Skvelé (Jirka P.)

Spokojen jsem byl se stravou službami i wellness. Ale pokoje bez skříní kazily celkový dojem ubytování. Také služby byly dost drahé.

Vynikajúce (Olga K.)

Pobyt byl perfektní. bohužel nám nevyšlo počasí, abychom mohli využít koupání v krásném venkovním bazénu, který byl opravdu studený. Jinak strava a služby na jedničku.

Skvelé (Dagmar Krištofičová K.)

Všetko zodpovedalo popisu, akurát sme boli prekvapení, že je areál umiestnený v priemyselnej zóne, ale dá sa aj prechádzať a požičať bike. Personál je perfektný, super, strava dobrá, každý si môže vybrať, od vegána po mäsožravca, všetci si majú na čom pochutnať. Hotel je príjemný, super dizajn izby, čašníci, recepční -- všetci OK. Akurát sme nezistili, aké zloženie má tá termálna voda - nevedel nám nik povedať. Hotel je super pre ľudí s malými deťmi, pre ktoré je tu množstvo herní aj bazénov, akurát, že rodičia nerešpektujú, že sa s malými deťmi nemajú kúpať v bazénoch pre dospelých.

Skvelé (Eva G.)

Bazény a strava super, pokoj primárně fajn, až na to, že na wc jsou zasunovačky a ty skříně háčky opravdu nenahradí, personál bez problémů, od okolí moc nečekejte (pokud tedy vyloženě netoužíte po továrně za plotem :).

Vynikajúce (Emília L.)

Pobyt bol veľmi dobrý, hotel na úrovni, taktiež personál veľmi milý, vrelo doporučujem

Vynikajúce (Vojtěch B.)

Hotel byl vkusně zařízen a odpovídal kategorii. Popis odpovídal skutečnosti. Personál hotelu byl uctivý a snažil se po všech stránkách zpříjemnit pobyt.

Vynikajúce (Marie H.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, byl to jeden z nejlepších pobytů, které jsme uskutečnili.

Skvelé (Janka M.)

Všetko bolo super, až na to, že hotel je umiestnený v priemyselnej časti mesta a centrum mesta je dosť ďaleko.

Vynikajúce (lucia ?.)

Veľmi krásny, príjemný, nový dizajnový hotel zodpovedajúci **** naozaj doporučujem, všetko bolo super, personál veľmi príjemný aj keď sme nevedeli jazyk, recepcia a reštaurácia na vysokej úrovni, v lobby bare káva jeden deň výborná, druhý nie - je to o tom, kto ju robí a či to vie, či sa mu chce, ďakujeme a želáme hotelu veľa spokojných zákazníkov.