Pátrate po dovolenke, ktorá spája oddych vo wellness, kúpele a prechádzky po historickom meste? Potom rozhodne zamierte do hotela Platan *** v Székesfehérvári a užite si raňajky, večeru pri sviečkach i turecké kúpele.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Judita P.)

Personál hotela bol veľmi milý a ústretový, vo všetkom nám poradili, strava dobrá, hotel wellness nemá.

Skvelé (Dana M.)

Klady: hezký hotel, pokoj i sauna, umístění blízko historického centra a lázní Arpád (cca 10 minut pěšky), hlídané parkoviště Zápory: hlučné chodby (uklízečky ráno), na recepci nevěděli nic o 30 % slevě na vstup do zámku, výběr večeří pouze v maďarštině, což byl pro neznalce tohoto jazyka problém :-).

Skvelé (Mario K.)

Pobyt zodpovedal popisu. Personal ustretový, izba utulna. Boli sme prvý zakaznici Zlavokingu v tomto hoteli a vsetko super, až na trosku slabsiu Wi-fi. Odporucam hotel hotelovu restauraciu a kupele parada, ako rozpravka tisic a jedna noc.

Vynikajúce (Linda N.)

Pobyt odpovídal popisu v nabídce, služby také, personál byl milý, výlet určitě si zajet na Křížový vrch.

Skvelé (Stefan V.)

Dobrá poloha hotela, blízko centra, parkovisko vo dvore hotela, dostali sme všetko čo obsahoval kupón, ochotný a milý personál, poradili ktoré miesta máme navštíviť, doporučujeme určite navštíviť - Bory vár, trocha nespokojnosť - okno nemá sieťku proti komárom...

Skvelé (Judita F.)

V kupone bolo uvedené , vstup do tureckých kúpeľov ale ten kupón sme nedostali. Pred kúpou kupónu sme volali do hotela, či majú na daný termín voľné miesto a až potom sme kúpili kupón a hneď sme rezervovali ubytovanie telefonicky, na druhý deň nám zavolali, že nemajú na daný termín voľné miesto, ale potom sa to vyriešilo a dostali sme peknú veľkú izbu.