• Celodenný lístok do kúpeľov

 • Bowling na 60 minút

 • Neobmedzené wellness

 • 50% zľava na masáž

 • Polpenzia po celú dobu

Užite si skvelú dovolenku v Maďarsku s celou rodinou. V Triász Aparthoteli *** sú pre vás pripravené klimatizované apartmány s kuchynským kútom, polpenzia, wellness i bowling. A navyše celodenný lístok do kúpeľov.

Wellness hotel neďaleko kúpeľov

Triász Aparthotel *** sa nachádza v meste Kehidakustány, 1,6 km od termálnych kúpeľov Kehida, teda zhruba 20 minút vychádzkovej chôdze.

Apartmány v hoteli Triász sú klimatizované a majú bezplatné WiFi, balkón, plne vybavený kuchynský kút s jedálenským stolom, TV s platenými programami a kúpeľňu so sprchou a fénom.

Dovolenka v hoteli Triász je vhodná najmä pre nenáročných hostí, ktorí za výhodnú cenu hľadajú výborný východiskový bod pre každodenné poznávanie maďarskej kultúry.

Bohatá polpenzia aj zábava počas večera

V hoteli sú každé ráno podávané raňajky, ktoré vás posilnia do ďalšieho dňa, a večer vás zase čaká večera s tromi chodmi. Tešte sa na maďarskú kuchyňu a regionálne špeciality. Na požiadanie je možnosť pripraviť bezlepkové, bezlaktózové a vegetariánske jedlá. Pre deti je pripravené detské menu.

Hotel disponuje tiež wellness centrom s fínskou saunou a infra saunou. A čo robiť po večeroch? K dispozícii je hosťom bar, kde nájdete dve bowlingové dráhy, biliard aj stolný futbal. O zábavu teda budete mať postarané.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 16 €/noc na lôžku vrátane polpenzie.

 • Baby friendly servis: vysoké stoličky, možnosť ohriať detskú stravu, detské ihrisko, postieľka.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,3 €/osoba/noc.

 • Sviatočný príplatok (22. - 23.10., 1. - 4.11., 24. - 26.12.) 17 €/izba/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Vladimíra Z.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, téměř vše odpovídalo popisu až na nevybavenou kuchyňku v apartmánech a pokojích (2 hrníčky a 2 pánvičky, jinak nic). Problematická domluva s personálem hotelu, uměli pouze maďarsky a velice špatně německy :(. Obdrželi jsme vše, tak jak bylo uvedeno na kupónu. Strava byla vynikající. Bohaté snídaně formou švédských stolů přímo v hotelu a tříchodové večeře v restauraci nedalo, cca. 50 m přes cestu.

Skvelé (Marcela B.)

V penzionu neuklízeli - za týdenní pobyt nevynesly ani odpadky :-(. Na snídani nebylo kafe.

Skvelé (Milada F.)

S pobytem jsme byli spokojeni, sice trochu chudší snídaně (chybí káva), ale jinak vše v pořádku.

Tipy na výlet

Kúpele Kehidakustány

Kúpele Kehidakustány

V rodinných kúpeľoch Kehidakustány nájdete zastrešené aj vonkajšie bazény - celkom ich je tu 13. Oddýchnite si v bazéne s termálnou vodou s teplotou 36 - 38 °C, v zážitkovom bazéne alebo v tom s umelým vlnobitím, pre deti je tu bazénik. Ďalej je tu bar pri bazéne, perličkový ostrov, oáza sáun, 100 metrov dlhý tobogán a liečebné centrum so širokou ponukou terapií. Samozrejmosťou sú plavecké bazény, vírivka a pitná fontána. Ak si chcete zážitok v kúpeľoch predĺžiť, celodenná vstupenka pre dospelého do všetkých častí areálu vyjde na cca 15 €.

Termálne jazero Hévíz

Termálne jazero Hévíz

Navštívte najobľúbenejšie termálne jazero v Maďarsku Hévíz o rozlohe 4,4 ha s liečivými účinkami, kolonádou, záhradami a ďalšími kúpeľnými atrakciami. Jazero je označené za národnú prírodnú pamiatku.

Jazero je najväčším termálnym jazerom v Európe a tradícia kúpeľníctva sa tu drží už od roku 1795. Teplota okolo 30 °C umožňuje celoročnú prevádzku kúpeľov. Voda tryská z hĺbky 38 metrov a vďaka tomu sa obmieňa každé tri dni a je veľmi bohatá na minerály. Veľkou zaujímavosťou na jazere sú tiež lekná s krásnym červeným kvetom.

Otváracia doba jazera je každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu 4 500 HUF (cca 15 €).

Zalaszántó

Zalaszántó

Mestečko pri Balatone vyhľadávajú najviac ľudia túžiaci po pokojnom zážitku, meditácii a vyrovnanej mysli. Je totiž domovom najväčšej budhistickej stúpy v Európe (30 m). Po príjemnom výšľape na kopec, kde stúpa stojí, si pri nej môžete oddýchnuť na lavičkách či využiť blízke meditačné centrum a dostať tak svoju myseľ aj telo do rovnováhy.