• Neobmedzený vstup do wellness

 • Vírivka a vyhrievaný bazén

 • Využívanie saunoveho sveta

 • Chutná polpenzia celú dobu

 • Parkovanie a WiFi zadarmo

Oddýchnite si vo vychýrenom kúpeľnom meste Györ. Hotel Golden Ball Club **** ponúka chutnú polpenziu v miestnej írsky ladenej reštaurácii a krásne, priestranné wellness centrum s veľkým bazénom, vírivkou a saunami.

Luxusný wellness pobyt v centre Györu

Hotel Golden Ball Club **** leží priamo v centre turisticky obľúbeného mesta Györ, nájdete ho na okraji parku Eötvös. Neďaleko sú aj známe termálne kúpele.

Ubytovaní budete v elegantných dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, minibarom, trezorom, LCD TV a WiFi. Tešte sa na exkluzívnu atmosféru štvorhviezdičkového hotela.


V novo zrekonštruovaných priestoroch wellness centra načerpáte nové sily a užijete si úžasnú atmosféru. Uchváti vás vodná plocha s rozlohou 120 m², vírivka, detské bazény alebo saunový svet, kde nájdete fínsku saunu, infračervenú saunu, paru i tepidárium.

Saunový svet je otvorený od 15:00 do 21:00 hodín, v piatok až nedeľu od 10:00 do 21:00.

Využiť môžete aj fitness centrum s modernými posilňovacími strojmi, cardio zónou a squashom.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa do 13,9 rokov 35 €/2 noci, 50 €/3 noci na prístelke vrátane polpenzie.

 • Prístelka je možná len na izbe Superior.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,5 €/osoba/noc.

 • Príplatok za izbu Superior 20 €/izba/noc.

 • Sviatočný príplatok (31.10. - 2.11.) 5 €/osoba/noc.

 • Zľavnené masáže za 15 € (30 minút) a za 21 € (60 minút).

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 15 €/pobyt

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Alena H.)

Pobyt v Gyoru byl velmi příjemný. Ubytování dobré, wellness úžasné. Jídlo nemělo chybu, jen některý personál mluvil pouze maďarsky. Alespoň jeden televizní program mohl být v češtině nebo slovenštině, když je to cca 30 km od hranic.

Vynikajúce (Jana K.)

Krásně zařízený hotel. Restaurace i pokoje. Čisto, výborné snídaně a ještě lepší večeře, ochotný personál. Wellness prostory hezké, ale mrzelo nás, že vířivka ani ostatní atrakce nefungovaly, byl to zkrátka plavecký bazén... Škoda. I tak ale doporučuji, hotel určitě stojí za návštěvu!

Skvelé (Miroslav R.)

Ubytování bylo celkem dobrý, pokoj menší, ale to by nevadilo. Co nám naopak vadilo, bylo to, že u skříně byla utržená tyč na otevírání, svítili pouze malé světla u postele, všechny velký nefungovala, ale co bylo nejhorší, tak bylo rozbité sklo na pokoji i když tam úklid proběhl. Slečna na recepci na naše upozornění na sklo a na závady pouze pokrčila rameny a nijak se to již neřešilo. Naopak jsme byli moc mile překvapeni z jídla, snídaně bohaté a večeře o třech chodech bohatá a moc dobrá. Výběr byl také dostačující. Wellnes moc pěkný, jenom u parní sauny nešli řádně dovřít dveře, takže pára žádná a chladno. S personálem se dá bez problému domluvit anglicky a byli vždy ochotny, hlavně v jídelně. I tak bychom pobyt doporučili, město je moc pěkné a hlavně termální lázně stojí na návštěvu.

Tipy na výlet

Kúpele Rába Quelle

Kúpele Rába Quelle

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C. Tá je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje problémy s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov, nechýbajú tu ani tobogány a saunový svet. Súčasťou saunového sveta je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne od nedele do štvrtka (9:00 - 20:00 hodín, v piatok, sobotu a počas štátnych sviatkov (9:00 - 21:00 hodín). Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v ďalšie dni svojho pobytu, celodenný vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 10,5 €)/dospelá osoba a 2 100 HUF (cca 17 €)/dieťa 3 - 14 rokov.

Györ

Györ

Maďarské mesto Györ sa nachádza len kúsok od slovenských hraníc a jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období. Úzke uličky medzi historickými budovami, pobrežie Ráby a jedného z ramien Dunaja, obľúbené termálne kúpele, reštaurácia s maďarskými špecialitami, rozmanité kultúrne podujatia, to všetko na vás v Györi čaká.

Westy Hajó

Westy Hajó

Užite si poriadnu porciu romantiky na brehu jedného z ramien Dunaja a zájdite si na večeru do Westy Hajó - reštaurácia a pizzeria na lodi. Špeciality maďarskej kuchyne, ale aj šaláty, ryby či cestoviny vám ponúkne šikovný lodný kuchársky tím. Gastronomický zážitok vás nevíjde draho, ceny v reštaurácii sú veľmi priaznivé.