Relaxačný pobyt v luxusnom maďarskom hoteli Thermal Park Egerszalók ****, ktorý nájdete neďaleko populárnych kúpeľov. V cene neobmedzený vstup do vonkajších termálnych bazénov a polpenzia. Dieťa do 3,9 rokov zdarma.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Helena M.)

Jako obvykle spokojenost s personálem, stravou, čistotou prostředí. Bazény super. Wi-fi připojení v dobré kvalitě. Rádi se vracíme.

Skvelé (Lea D.)

S pobytom sme boli v celku spokojni. Male drobnosti, ktore by vyrazne prispeli k hodnoteniu "velmi spokojni" - hotel v ziadnom pripade nezodpoveda 4 hviezdickam! Je definitivne o kategoriu nizsie. - personal v restuaracii neovladal ani anglicky ani nemecky jazyk. Mali naucene frazy, ale akakolvek poziadavka mimo nauceneho slovnika uz nefungovala. - strunove matrace na spanie! - nie je vytah, kufre trebalo vynasat po schodoch

Vynikajúce (Radka H.)

Ubytování bylo supr, čisto, klidné prostředí, jídlo vynikající, wellness dobré, využívali jsme pouze večer, přes den jsme navštívili lázně Demjén, menší, ale dobré, většina bazénů venkovních. Lázně v Egerszálok luxusní vč. saunového welnes. Bazény jak uvnitř, tak venkovní. Za nás celkově vynikající.

Skvelé (Eduard S.)

Pobyt odpovedal popisu v ponuke. Najlepšia bola voda svojimi účinkami. Naozaj komfortné.

Vynikajúce (ing.milan K.)

Ako vždy, všetko bolo super, dokonca aj počasie nám bolo naklonené na opalovanie - 12. - 15.4.2018.

Vynikajúce (Katarína H.)

Prostredie hotela sa nám veľmi páčilo. Pobyt zodpovedal popisu, mali sme všetko tak ako bolo uvedené na kupóne. Personál hotela bol príjemný. Odporúčam pozrieť si aj okolie.

Vynikajúce (Simona K.)

Vše bylo v pořádku, velmi příjemný thermální bazén a prostředí hotelu, vynikající strava.

Skvelé (Jana P.)

Vše bylo skvělé, jen nám vadila jazyková bariéra. Personál ochotný, ale bohužel uměli jen madarsky.

Vynikajúce (Miluše P.)

Úžasná dovolená. Prostředí i lázně na vysoké úrovni. Jídlo v hotelu výborné a dostatek.

Vynikajúce (Jiří K.)

Ubytování v apartmánu vynikající, služby bez problémů, na recepci hovořili anglicky a německy.