• Privátna vírivka

 • Infra sauna

 • Pri kúpeľoch Bük

 • Polpenzia

 • Zapožičanie bicyklov

Pobyt plný oddychu kedykoľvek počas roka zažijete v maďarskom kúpeľnom mestečku Bük s ubytovaním v krásnom penzióne Bajor len 3 minúty od populárnych kúpeľov. V cene polpenzia, infrasauna a privátna vírivka vo dvojici.

Elegantný penzión kúsok od kúpeľov

Moderný bavorský penzión a aparthotel Bajor nájdete v pokojnej časti mestečka Bük a len 3 minúty jazdy autom k známym termálnym kúpeľom. Penzión je obklopený záhradou ideálnou na relax, k dispozícii je aj detské ihrisko.

Elegantne zariadené izby majú vlastné sociálne zariadenie vrátane uterákov, LCD TV, DVD i minibaru. Pre rodiny sú k dispozícii apartmány. Funguje tu izbová služba a ochotný a milý personál sa pokúsi vyjsť v ústrety každému vášmu prianiu, aby vaša dovolenka bola ideálna.

Milovníci výbornej maďarskej kuchyne si užijú širokú ponuku jedál a nápojov v reštaurácii s českým jedálnym lístkom.

Penzión ponúka nové wellness centrum s vírivkou a prepracovaným osvetlením a ozvučením miestnosti. Iste oceníte aj infra saunu, masáže, či možnosť zahrať si stolný tenis.


Využite tiež možnosť zapožičania bicyklov a spoznajte prírodné krásy Büku.


Svetoznáme termálne kúpele zaručia dokonalý relax

Kúpele Bükfürdo patria k celosvetovo známym kúpeľom a sú druhé najväčšie v Maďarsku. Nachádzajú sa asi 3 km (3 minúty jazdy autom) od penziónu. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov a nechýba ani saunový svet a priestory pre relaxáciu. Celodenný vstup je cca 2 800 HUF (cca 9€).

 • Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 ha a rozloha bazénov presahuje 5 200 m².
 • V bazénoch je liečivá termálna voda s teplotou 23 - 38 °C.
 • Vnútorný a vonkajší bazénový kúpeľný komplex má viac ako 32 bazénov s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúd aj tobogan.
 • Nechýba detský bazén, bazénik, bazén s atrakciami a ďalšie.
 • V saunovom svete nájdete tepidárium, parné kúpele, infra a fínsku saunu, aromatickú i vonkajšiu saunu. Využite aj ochladzovací a Kneippov bazén či vírivku.
 • Doprajte si kúpeľné služby - lekárske vyšetrenie, hydroterapiu, elektroterapiu, fyzikálnu a kyslíkovú terapiu.

Hneď na hraniciach potom nájdete rakúske kúpele Sonnentherme Lutzmannsburg s moderným areálom s množstvom zábavných prvkov (napríklad super rýchly tobogan), ale aj relaxačných priestorov (sauny, perličkové kúpele a ďalšie).

Elegantný penzión kúsok od kúpeľov

Moderný bavorský penzión Bajor nájdete v pokojnej časti mestečka Bük. Je obklopený záhradou ideálnou na relax, k dispozícii je tiež detské ihrisko.

Elegantne zariadené izby majú vlastné sociálne zariadenie vrátane uterákov, LCD TV, DVD i minibaru. Pre rodiny sú k dispozícii apartmány. Funguje tu izbová služba a ochotný a milý personál sa pokúsi vyjsť v ústrety každému vášmu želaniu, aby vaša dovolenka bola ideálna.

Milovníci výbornej maďarskej kuchyne si užijú širokú ponuku jedál a nápojov v reštaurácii s českým jedálnym lístkom.

Penzión ponúka nové wellnes centrum so saunou, prepracovaným osvetlením i ozvučením miestnosti. Iste oceníte aj infra saunu, masáže či možnosť zahrať si stolný tenis.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma vrátane lôžka a stravy bez nároku na wellness.

 • Dieťa do 5,9 rokov 14 €/noc vrátane lôžka, stravy aj wellness.

 • Dieťa do 11,9 rokov 19 €/noc vrátane lôžka, stravy aj wellness.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,6 €/dospelá osoba/noc.

Ďalšie info:

 • V hoteli sa dohovoríte nemecky, maďarsky a anglicky.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Malý domáci maznáčik za poplatok 4 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Jaroslav D.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, strava vynikající, personál milý a vstřícný, jen bych ocenil vetší teplo - na usušení prádla a mohla by lépe fungovat wi-fi. Ale celkový dojem dobrý.

Vynikajúce (Jaromír N.)

Ubytování v hotelu pěkné, čisté. Stravování polopenze - velká spokojenost. Byli jsme podruhé a vše v pořádku.

Vynikajúce (Lenka S.)

Byli jsme velice spokojený, bylo o nás velice dobře postaráno, vše platilo co bylo na kuponu.

Tipy na výlet

Kúpele Bükfürdo

Kúpele Bükfürdo

Kúpele Bük patria k celosvetovo známym kúpeľom a sú druhé najväčšie v Maďarsku. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov a nechýba ani saunový svet a priestory pre relax. Celodenné vstupné je cca 2 500 HUF (cca 8,5 €).

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 ha a rozloha bazénov presahuje 5 200 m², v bazénoch je liečivá termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Miestna voda je vhodná pri rôznych liečbach (poruchy pohybového ústrojenstva, poúrazová terapia, zažívacie ťažkosti, ...).

Vnútorný a vonkajší bazénový kúpeľný komplex má viac ako 32 bazénov s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúd a tobogán. Nechýba detský bazén, bazénik, bazén s atrakciami a ďalšie.

Vo Svete sáun nájdete tepidárium, parné kúpele, infra a fínsku saunu, aromatickú aj vonkajšiu saunu. Využite aj ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov bazén.

Bük

Bük

Keď sa povie Bük, zvyčajne sa každému vybavia termálne kúpele. Aj mimo túto hlavnú turistickú atrakciu ide však o mesto priam sálajúce životom. História mesta siaha až do 13. storočia, z čoho plynie prítomnosť mnohých zaujímavých pamiatok a tiež tunajšia príjemná atmosféra. Maďarské špeciality v miestnych reštauráciách sú jej príjemným doplnením.

Park Napsugár

Park Napsugár

V tomto jedinečnom zábavnom centre si prídu na svoje deti aj dospelí. Zatiaľ čo vy si tu môžete zahrať bowling a dať si do tela vo fitness či na squashi, pre vaše deti je pripravená obrovská herňa plná preliezok, šmýkačiek a ďalších lákadiel. Park Napsugár je teda ideálnym miestom, kam vyraziť s celou rodinou a užiť si deň plný pohybu.