• Wellness s vírivkou a saunou

 • Termálny a zážitkový bazén

 • Parná a aroma kabína

 • Bohaté raňajky každý deň

 • Deti do 11,9 rokov zdarma

Užite si pobyt v jednom z najkrajších európskych miest. Grand Hotel Margitsziget **** zo známej siete Danubius vám okrem maximálneho pohodlia ponúka bazény s termálnou vodou, sauny, vírivku alebo relax v aroma kabíne.

Exkluzívna dovolenka priamo v centre Budapešti

Chcete vyskúšať jednu z najprestížnejších hotelových sietí? Prepychový Grand Hotel Margitsziget **** nájdete v pokojnej a prírodou obklopenej lokalite Margarétinho ostrova len 10 minút od samotného centra Budapešti. Romantické prostredie umocňuje park s historickými sochami.


Hotel získal Certifikát kvality 2013 a 2015 TripAdvisor a je víťazom v kategórii Najlepší maďarský rezort za rok 2013.


Ubytovaní budete v klimatizovaných izbách s balkónom a výhľadom buď do parku alebo na Dunaj. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie s vaňou a fénom, LCD TV, rádio, telefón, trezor, minibar, župan a sada na prípravu kávy či čaju.

Vďaka polpenzii si pochutnáte na bohatých raňajkách a večeriach s ponukou medzinárodnej a maďarskej kuchyne vrátane diétnych jedál.

TOP wellness s termálnou vodou v Európe

Wellness v tomto rezorte sa radí medzi jedno z najlepších v Európe - nadväzuje na budapeštiansku kúpeľnú tradíciu a tak si tu môžete užiť leňošenie v horúcich prameňoch bez toho, aby ste opustili hotel.

Súčasťou wellness je termálny bazén s vodou s teplotou 36 - 38 °C, zážitkový bazén (34 °C), vírivka, sauna a infra sauna, parná kabína a aroma kabína. Za slnečného počasia sa môžete po saunovaní schladiť na terase. V cene je tiež vstup do fitness centra s rozlohou 400 metrov štvorcových.

Budapešť, mesto dýchajúce históriou

Maďarská metropola ležiaca na rieke Dunaj v sebe ukrýva bohatú históriu a veľké množstvo atrakcií. Nie nadarmo sa tomuto mestu hovorí "Paríž východu". Nájdete tu 123 termálnych prameňov a množstvo kúpeľov, najväčšie morské akvárium v Európe a samozrejme už legendárnu budovu Parlamentu so 700 miestnosťami.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 11,9 rokov zdarma na prístelke vrátane raňajok.

 • Doplatok za polpenziu u detí do 11,9 rokov 9 €/osoba/noc.

 • V štandardných izbách je možná max. jedna prístelka.

Príplatky:

 • Doplatok za polpenziu 18 €/osoba/noc (bufetový obed alebo večera bez nápojov).

 • Príplatok za izbu Deluxe alebo Premium 20 €/izba/noc.

 • Príplatok za izbu Suite 100 €/izba/noc.

 • Parkovanie: pri príjazde do areálu stlačte na bráne tlačidlo "HOTEL". Získate tak nárok na zľavnené parkovanie 8 €/noc.

Ďalšie info:

 • Kupón je pre 1 osobu. Uvedené ceny kupónu sú platné iba pri obsadení izby min. 2 dospelými osobami.

 • Od 10. januára 2018 bude na 2. poschodí hotela denne od 9:00 do 17:00 prebiehať rekonštrukcia. Práce budú trvať asi 2 mesiace, wellness aj fitness centrum bude otvorené.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 12:00 hodín

 • Domáci maznáčik po dohode s hotelom

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Miroslav H.)

Velmi spokojeni! :-) Pobyt naplnil vsechny nase ocekavani...Personal velmi prijemny a ochotny, jidlo a wellness vynikajici!!! Prostredi ostrova nadherne! Velmi doporucujume!!!

Vynikajúce (Martina P.)

Úžasná dovolenka, skvelý a milý personál, perfektné jedlo. Užili sme si to najviac ako sme mohli. Možno k wellnessu malá pripomienka, že bolo málo trisiek ale inak všetko super. Ďakujeme za skvelú dovolenku.

Vynikajúce (Peter B.)

Veľmi pekné a upravené prostredie, nevyskytli sa žiadne nepríjemné prekvapenia, všetko zodpovedalo našim očakávaniam.

Tipy na výlet

Kúpele Császár

Kúpele Császár

Navštívte jedny z najstarších tureckých kúpeľov v Maďarsku. Kúpele Császár (tiež Veli Bej) sú novo zrekonštruované, napriek tomu si uchovali pôvodnú atmosféru a liečivú termálnu vodu.

Relaxujte v osemhranom bazéne, ktorý je obklopený ďalšími štyrmi menšími bazénmi. Nechýbajú tu ani vírivky, mnoho sáun, Kneippov chodník a ďalšie kúpeľná lákadlá.

Vstup do kúpeľov pre dospelého stojí cca 7 - 9 €, otvorené sú každý deň od 6:00 do 12:00 hodín a od 15:00 do 21:00 hodín Kúpele sú veľmi odporúčané pre pokojnú atmosféru a priaznivé ceny.

Budapešť

Budapešť

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy aj sveta. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác, budova parlamentu či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, chýrnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám.

Budova Parlamentu

Budova Parlamentu

Že je Westminsterský palác najkrajšou parlamentnou budovou v Európe? Zájdite si do Budapešti a presvedčte sa, že miestna budova parlamentu sa mu prinajmenšom vyrovná. Patrí medzi národné symboly Maďarska a svojou polohou na nábreží Dunaja dáva tvár celej metropole. V exteriéri aj interiéri sa prelína niekoľko zaujímavých architektonických štýlov.