Načerpajte nové sily v hoteli Viktória, ktorý leží priamo v centre kúpeľného mestečka Sárvár. Tešte sa na bohatú polpenziu, relaxáciu vo wellness centre úplne bez obmedzenia a tiež na vstup do obľúbených kúpeľov.

Hotel Viktória: dovolenka v kúpeľnom meste

Hotel Viktória ***+ sa nachádza priamo v centre kúpeľného mestečka Sárvár a je zariadený v elegantnom štýle. V útulných izbách nájdete TV, minibar, rádio a kúpeľňu.

Návštevníci tiež ocenia výhľad z očarujúcej hotelovej terasy a možnosť uzavretého stráženého parkovania. Budovu obklopuje záhrada s umeleckými prvkami, kde sa nachádza altánok a ihrisko pre deti.

Relaxujte v hotelovom wellness

V hotelovom wellness centre si oddýchnete vo veľkej vírivke, v infra saune alebo napríklad v soľnej jaskyni, ktorá má liečivé účinky na dýchacie cesty. Nezabudnuteľný zážitok vám počas relaxácie pripravia špeciálne svetelné efekty, ktoré wellness centrum používa pre posilnenie harmonizačného účinku procedúr.

Určite zájdite aj do fitness, alebo si doprajte uvoľňujúcu masáž, na ktorú získate 15% zľavu. Ak sa vyberiete vonku, môžeme odporučiť prechádzku do arboréta.

Preslávená kúpeľná lokalita

Sárvár je vyhľadávaným kúpeľným mestom, kam sa návštevníci radi vracajú. Vedeli ste, že známe kúpele získali v roku 2013 ocenenie Najlepší kúpeľný areál v Maďarsku?

V areáli nájdete množstvo vonkajších aj vnútorných bazénov s liečivou termálnou vodou, ktorá si poradí s najrôznejšími problémami, používa sa ale tiež pri rehabilitácii po zranení alebo problémoch s dýchacími cestami.