• Neobmedzený vstup do kúpeľov

 • Neobmedzené wellness

 • 2 deti do 5,9 rokov zdarma

 • Herňa, Xbox, ihrisko

 • Polpenzia formou bufetu

Zájdite si na dovolenku do maďarského kúpeľného mestečka Lenti a užite si pokoj a prepych 4* Thermal Hotela Balance. Čaká vás neobmedzený vstup do termálnych kúpeľov hneď vedľa hotela i wellness. 2 deti do 5,9 r. zdarma.

Špičková rodinná dovolenka v Maďarsku

Thermal Hotel Balance **** Lenti je otvorený od mája 2016, užijete si teda ubytovanie v úplne nových izbách, ktoré sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, minibarom, trezorom aj TV/SAT a majú možnosť prístelky. Hotel je vďaka svojim službám, detskej herni aj ihrisku ideálnym miestom na dovolenku s celou rodinou.

Polpenziu si vychutnáte v štýlovej hotelovej reštaurácii, kde na vás čaká príjemný personál aj tie najlepšie pochúťky pripravované z čerstvých lokálnych surovín. Milovníkov vína poteší aj bohatá ponuka z maďarských viníc.


Relax a aktivity v kúpeľnom mestečku

Lenti leží v juhozápadnej časti Maďarska, v údolí rieky Kerka. Pýchou mesta sú Termálne kúpele Lenti a Energiapark Svätého Juraja. Z hotela môžete ísť rovno v župane, s kúpeľmi je totiž spojený krytou chodbou. Vstup máte zadarmo, a to po celú dobu pobytu vrátane dňa príchodu a odchodu.


Kto práve nemá náladu na rušné kúpele, môže sa uvoľniť v hotelovom wellness centre, ktoré sa rozkladá na 1200 m² na štvrtom poschodí, kde na vás čaká zážitkový bazén, štyri rôzne sauny a široký výber masáží.


Na dovolenke si môžete dopriať množstvo zdravého a príjemného pobytu. Navštívte hotelové fitness alebo sa zapojte do tunajšieho programu aktivít. Ak sa vydáte na výlet do okolia, v hoteli vám požičajú bicykle alebo palice na Nordic Walking.

Špičková rodinná dovolenka v Maďarsku

Thermal Hotel Balance **** Lenti je otvorený od mája 2016, užijete si teda ubytovanie v krásnych nových izbách, ktoré sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, minibarom, trezorom i TV/SAT a majú možnosť prístelky. Hotel je vďaka svojim službám, detskej herni aj ihrisku ideálnym miestom na dovolenku s celou rodinou.

Polpenziu si vychutnáte v štýlovej hotelovej reštaurácii, kde na vás čaká príjemný personál aj tie najlepšie pochúťky pripravované z čerstvých lokálnych surovín. Milovníkov vína poteší aj bohatá ponuka z maďarských viníc.

Relax vo wellness a množstvo aktivít

Kto práve nemá náladu na rušné kúpele, môže sa uvoľniť v hotelovom wellness centre, ktoré sa rozkladá na 1 200 m² na štvrtom poschodí. Čaká vás zážitkový bazén, štyri rôzne sauny a široký výber masáží.

Dodatočné info

Deti:

 • 2 deti do 5,9 rokov zdarma vrátane polpenzie (jedno na prístelke, druhé bez nároku na lôžko).

 • Dieťa do 9,9 rokov 32 €/noc alebo 35 €/noc cez víkend na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa do 11,9 rokov 35 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,25 €/osoba/noc.

 • Možnosť priplatiť si plnú penziu za 15 €/osoba/noc.

 • Jednolôžková izba 20 €/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Kupón je platný pre 1 osobu. Uvedené ceny platia len pri obsadení izby min. 2 dospelými osobami.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Richard ?.)

Prostředí hotelu na vysoké úrovni, strava skvělá, pokoje nadstandardní, je vidět, že hotel je nový, není co vytknout, termální lázně poskytují široký výběr bazénů, jak plaveckých, tak s léčivou vodou, vířivek, tobogán, ozdravnou zónu, atd. Půjčovna kol zdarma, absolvovali jsme pěkné projížďky, celkově jsme měli ze zájezdu velmi dobrý dojem, všem doporučuji.

Skvelé (Josef D.)

S pobytem jsme byli spokojeny, veškeré služby nabízené jsme dostali. Jen s jídelnou jsme nebyli spokojeny a to, že hosté německé cestovky Weisen-raisen byli preferováni s rezervací místa v jídelně a tím jsme jednou byli umístěny v prosklené zimní zahradě kde bylo 35 stupňů a ostatní dny jsme sháněli kde si sednout.

Vynikajúce (Emilie V.)

100% spokojenosti! Velmi příjemné prostředí, perfektní čistota v celém areálu, personál příjemný. Gastronomie opět na výbornou. Každý má možnost vybrat si dle chuti.

Tipy na výlet

Termálne kúpele Lenti a Energiapark Szent György

Termálne kúpele Lenti a Energiapark Szent György

V termáloch Lenti na vás čaká nielen 5 krytých a 5 vonkajších bazénov (detský, zážitkový, liečebný, hydromasážny) s mnohými šmykľavkami, toboganmi a inými atrakciami pre celú rodinu, ale tiež liečivá voda s obsahom hydrogénuhličitanu sodíka, ktorá je vhodná na liečbu ochorení pohybového aparátu, chrbtice a kĺbových ťažkostí.

Vonkajšie bazény sú v prevádzke od mája do septembra, krytá časť a saunový svet (s dvoma fínskymi saunami, jednou aromatickou a jednou physiotermnou) potom celoročne. Základné vstupné do kúpeľov je 2 790 HUF (cca 9 €), saunový svet sa pripláca osobitne.

Energiapark Szent György, ktorý je na území kúpeľov, činí termálne kúpele Lenti ešte jedinečnějšími, pretože sa nachádza v styčnom bode energetických línií, kde hostia môžu spoločným vplyvom liečivej vody a osobitného energetického miesta lepšie odpočívať, nabíjať sa a zotavovať.

Úzkokoľajka Lenti

Úzkokoľajka Lenti

Z Lenti vychádza najdlhšia (32 km) úzkokoľajná dráha Maďarska. Užite si krásnu prechádzku lesmi Zajda, trať je navyše napojená nielen na štátne dráhy, ale aj na veľa turistických aj cyklistických chodníkov, pre ktorých sa môžete vydať za čerstvým vzduchom. Zlatým klincom je potom konečná stanica s múzeom lesníctva a železníc.

Hrad Lenti

Hrad Lenti

Rovnako ako mnoho ďalším miestam v Maďarsku, aj mestečku Lenti dominuju pozostatky stredovekého hradu. Podľa znalcov bol hrad postavený v čase okolo mongolskej invázie v 12 - 13. storočia a v priebehu histórie kvôli mnohým vojnám a územným sporom často menil majiteľov, niekoľkokrát bol zničený. Z jeho múrov na vás dýchne starobylá atmosféra.