• Neobmedzený vstup do wellness

 • Vírivka a aquafitness

 • Sauny a saunové seansy

 • Vstup do wellness hotela Calimbra

 • Polpenzia po celú dobu

Maďarský hotel Kikelet Club*** leží len 500 m od unikátnych jaskynných kúpeľov. Tešte sa na komfortné ubytovanie, polpenziu, neobmedzený vstup do wellness s bazénmi, vírivkou a požičanie bicyklov. Dieťa do 5,9 r. zdarma.

Moderný hotel v ideálnej oblasti na relax

Užite si dovolenku v krásnom hoteli Kikelet Club ***, ktorý leží v maďarskom meste Miskolc Tapolca. Čakajú na vás útulne zariadené izby s vlastným sociálnym zariadením, TV, telefónom a rovnako vybavené apartmány až pre 5 osôb s kuchynkou, kde nájdete naviac chladničku, varnú dosku a mikrovlnnú rúru.

Súčasťou hotela je Bonfini reštaurácia, kde si pochutnáte na bohatej polpenzii. Vyskúšate tu maďarské aj medzinárodné špeciality. Odporúčame vyskúšať tiež vynikajúce maďarské víno.

Exkluzívne jaskynné kúpele s liečivou vodou

Po krátkej prechádzke (500 m) dorazíte k liečivým prameňom a jazeru ukrytému v jaskyni. Vstupenky do jaskynných kúpeľov so zľavou môžete zakúpiť na recepcii hotela. Areál s rozlohou 3,6 hektárov je otvorený celoročne a nájdete tu termálny, rímsky, detský, plavecký aj zážitkový bazén. Nechýba ani saunový svet, kúpeľné a wellness služby či solárium. Kúpele sa nachádzajú len 700 m (8 minút chôdze) od hotela.

Liečivý vplyv prameňov jazera Várhegy, ktoré majú teplotu 30 °C, pomáha hlavne pri dýchacích ťažkostiach a kĺbových ochoreniach. Vstupné vychádza na 2 050 HUF - 3 600 HUF (podľa sezóny).

Načerpajte energiu vo wellness

Priamo v hoteli Kikelet Club *** je k dispozícii wellness s fínskou aj infra saunou a vírivka, ktorú môžete ľubovoľne využívať. Nechajte sa rozmaznávať pri skvelej masáži, na ktorú máte zľavu 1 500 HUF (cca 5 €) na osobu.   Užite si tiež celodenný vstup do hotela Calimbra Wellness len 650 metrov od vášho ubytovania (otváracia doba 8:00 - 22:00 hodín) a relaxujte v jednom z dvoch bazénov, v saunách, soľnej jaskyni, alebo pare.

Moderný hotel v ideálnej oblasti na relax

Užite si dovolenku v krásnom Kikelet Club Hoteli ***, ktorý leží v maďarskom meste Miskolc Tapolca. Čakajú na vás útulne zariadené izby s vlastným sociálnym zariadením, TV, telefónom a rovnako vybavené apartmány až pre 5 osôb s kuchynkou, kde nájdete navyše chladničku, varnú dosku a mikrovlnnú rúru.

Súčasťou hotela je Bonfini reštaurácia, kde si pochutnáte na bohatej polpenzii. Vyskúšate tu maďarské aj medzinárodné špeciality. Odporúčame vyskúšať tiež vynikajúce maďarské víno.

Načerpajte energiu vo wellness

Priamo v Kikelet Club Hoteli *** je k dispozícii wellness s fínskou aj infra saunou a vírivka, ktorú môžete využívať podľa ľubovôle. Nechajte sa rozmaznávať tiež pri skvelej masáži.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 5,9 rokov zdarma na prístelke vrátane polpenzie a služieb.

 • Dieťa do 11,9 rokov 20 €/noc na prístelke vrátane polpenzie a služieb.

 • Dieťa od 12 rokov 26 €/noc na prístelke vrátane polpenzie a služieb.

 • Do dvojlôžkovej izby nie je možné pridať prístelku, tá je možná len v apartmáne.

Príplatky:

 • Príplatok za pobyt cez víkend 18 €/izba.

 • Miestny poplatok 1,5 €/osoba/noc.

 • Príplatok za apartmán 13 €/2 noci, 16 €/3 noci.

 • Zapožičanie županov 700 HUF (cca 2,30 €)/ osoba.

Ďalšie info:

 • Pri rezervácii je nutné uviesť celú adresu kvôli faktúre.

 • V termínu 22.1. - 1.2.2018 je plánovaná odstávka jeskynních lázní.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 15:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Zákaz domácich miláčikov

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Lubomir G.)

Hotel je situovaný v peknom lesnom prostredí, zariadenie hotela je nové, čisté, pekné. Strava bola výborná aj personál. Kúpanie v jaskyni bolo super, dobre premyslené, zaujímavé. Určite odporúčam navštíviť. Zaujímavý je aj výlet na hrad.

Vynikajúce (Olga K.)

Ubytování a služby odpovídali popisu, ani jsme nestihli využít všech služeb. Personál, byl ochotný, jídlo vynikající. Jeden pán z obsluhy mluvil částečně slovensky, jinak anglicky a překladač v mobilu to jistil. Takže žádný velký problém. Lázně předčili naše očekávání, služby na úrovni i mimo sezónu funguje bufet, všude v lázních se dá platit kartou, takže jsme nepotřebovali forinty. Doporučuji pro dovolenou s dětmi. Nezapomenutelné.

Skvelé (Viera F.)

Prostredie hotela veľmi príjemné, čisto. Strava vynikajúca a tiež dostatočný výber. Personal ústretový.

Tipy na výlet

Jaskynné kúpele Miskolctapolca

Jaskynné kúpele Miskolctapolca

Areál s rozlohou 3,6 hektárov je otvorený celoročne nachádzajú sa v ňom 2 termálne bazény s teplotou vody 33 - 35 °C, rímsky bazén v jaskyni, tzv. "Star hall" - bazén pod hviezdnou oblohou (32 °C) a detský. Miestna termálna voda pomáha pri dýchacích ťažkostiach a kĺbových ochoreniach. Celodenný vstup pre dospelú osobu stojí 2 050 HUF - 3 600 HUF (podla sezóny).

Miskolc

Miskolc

Ak ste na dovolenke v Miskolci, okrem známych jaskynných kúpeľov môžete navštíviť tiež miestny hrad, ZOO, okolité jaskyne, zájsť si do jedného z tunajších múzeí, vyskúšať bobovú dráhu či adventure park. Hoci je Miskolc štvrté najväčšie maďarské mesto, v okolí nájdete krásnu prírodu, ktorá stojí za preskúmanie.

ZOO Miskolc

ZOO Miskolc

V Miskolci nájdete najstaršiu maďarskú ZOO, ktorej skvelú atmosféru dodáva prostredíie Národného parku Bükk. V ZOO nájdete európske aj exotické zvieratá, jej návštevu si užije celá rodina. Otvorené je od 9:00 do 19:00 hodín (cez zimu iba do 17:00 hodín), rodinné vstupné vyjde na 2 800 HUF (cca 9 €).