• Polpenzia formou bufetu

 • Bazény s termálnou liečivou vodou

 • Rôzne druhy sáun

 • Kúpele Egerszalók so 17 bazénmi

 • Kúpeľné mestá Eger a Demjén

Relaxačný pobyt v luxusnom maďarskom hoteli Thermal Park Egerszalók ****, ktorý nájdete neďaleko populárnych kúpeľov. V cene neobmedzený vstup do vonkajších termálnych bazénov a polpenzia. Dieťa do 3,9 rokov zdarma.

Ideálna dovolenka v Maďarsku v rodinnom hoteli

Luxusný hotel Thermal Park Egerszalók **** sa nachádza len kúsok od areálu obľúbených termálnych kúpeľov Egerszalók. Hotel je príjemne zariadený a medzi jeho prednosti patria elegantne vybavené izby a priateľská atmosféra.


Zákazníci Zľavokingu si nevedia vynachváliť nadštandardné ubytovanie v hoteli Thermal Park Egerszalók ****. Pozitívne hodnotia aj personál hotela, wellness a stravu.


V hoteli sa nachádzajú 3 vonkajšie bazény, ktoré môžete neobmedzene navštevovať, vďaka horúcej vode ide o príjemný zážitok aj za sychravého počasia. Tešte sa na plavecký bazén i sedací bazén s teplotou vody 36 - 38 °C, ktorý je ideálny na relax. V bazénoch je termálna liečivá voda, ktorá je príjemne teplá. Súčasťou wellness sú aj rôzne druhy sáun - infračervená, fínska a parná.

Objavte kúzlo maďarských liečivých prameňov

Blahodárne účinky termálnych vôd si môžete užívať v hoteli alebo navštívte Kúpele Egerszalók (800 m/10 minút chôdze od hotela) , kde nájdete 17 bazénov a atrakcie. Miestnou raritou je soľný kopec s plochými jazierkami, ktorý sformoval termálny prameň.

Liečivé vody termálnych kúpeľov si poradia s mnohými zdravotnými problémami. Termálna voda v kúpeľoch Egerszalók je vhodná predovšetkým na liečbu pohybových ťažkostí a roztrúsenej sklerózy. Miestny prameň sa nachádza v hĺbke 410 metrov, kde dosahuje teplotu 68 °C.

Celodenné vstupné sa pohybuje v rozmedzí 4 800 - 5 800 HUF/osoba (cca 15 - 18 €) podľa konkrétneho dňa.

Ideálna dovolenka v Maďarsku v rodinnom hoteli

Luxusný hotel Thermal Park Egerszalók **** sa nachádza len kúsok od areálu obľúbených termálnych kúpeľov Egerszalók. Hotel je príjemne zariadený a medzi jeho prednosti patria elegantne vybavené izby a priateľská atmosféra.


Zákazníci Zľavokingu si nevedia vynachváliť nadštandardné ubytovanie v hoteli Thermal Park Egerszalók ****. Pozitívne hodnotia aj personál hotela, wellness a stravu.


V hoteli sa nachádzajú 3 vonkajšie bazény, vďaka horúcej vode ide o príjemný zážitok aj za sychravého počasia. Tešte sa na plavecký bazén i sedací bazén s teplotou vody 36 - 38 °C, ktorý je ideálny na relax. V bazénoch je termálna liečivá voda, ktorá je príjemne teplá. Súčasťou wellness sú aj rôzne druhy sáun - infračervená, fínska a parná.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 3,9 rokov zdarma vrátane polpenzie a prístelky.

 • Dieťa do 11,9 rokov za 18 €/noc vrátane polpenzie a prístelky.

 • Dieťa od 12 rokov za 32 €/noc vrátane polpenzie a prístelky.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,5 €/osoba staršia ako 18 rokov/noc.

 • Príplatok za apartmán 15 €/izba/noc.

 • Príplatok za 20 minútovú masáž 16 €.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 13 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jozef ?.)

S pobytem velká spokojenost, apartmán, jídlo i personál super. Venkovní bazén jsme si náramně užili. V Egerszálok je hodně lázní na výběr.

Skvelé (Jana P.)

Vše bylo skvělé, jen nám vadila jazyková bariéra. Personál ochotný, ale bohužel uměli jen madarsky.

Vynikajúce (Jaromír K.)

Pobyt byl velice příjemný. Služby byly na úrovni a prostory pokoje odpovídaly pěknému standartu. Příjemné překvapení byl kuchyňský kout s varnou deskou a mikrovlnou troubou. Je jasné že kdo bude chtít najít chybu tak si jí najde,ale jsem nad míru spokojen a vše jsme si krásně užily. Strava byla výborná a hojném množství.

Tipy na výlet

Kúpele Egerszálok

Kúpele Egerszálok

Termálne kúpele Egerszalók sa môžu pochváliť unikátnym prameňom vody prúdiacej z hĺbky 410 metrov s teplotou 65 - 69 °C. V kúpeľoch nájdete 17 bazénov a rôzne atrakcie. Miestnou raritou je soľný kopec s plochými jazierkami, ktorý sformoval termálny prameň. Celodenný vstup do kúpeľov pre dospelého stojí 4 500 HUF (15 €).

Kúpele Eger

Kúpele Eger

Kúpele Eger boli založené v roku 1932 a ponúkajú areál so 6 bazénmi (plavecký, termálny, s liečivou vodou, vodopád, detský) - nechýba ani bazénik pre deti a zážitkový bazén. Termálna voda v kúpeľoch Eger je vhodná na liečbu kĺbových a reumatických bolestí, chorôb chrbtice, kostných zranení a deformácií pohybového ústrojenstva.

Kúpele Demjén

Kúpele Demjén

Navštívte najmladšie kúpele v okolí - kúpele Demjén boli otvorené roku 2010. Termálna voda s teplotou 68 °C vyviera z hĺbky 690 metrov. Nájdete tu 6 vonkajších bazénov, 2 kryté bazény s termálnou vodou a rôzne atrakcie pre deti a relaxačné prvky pre ich rodičov. Celodenný vstup pre dospelého stojí 1690 HUF (cca 5,7 €).