• Neobmedzené wellness

 • Celodenný vstup do kúpeľov

 • Polpenzia po celú dobu

 • Neobmedzené fitness

 • Neziderské jazero (UNESCO)

Relaxačný pobyt v modernom hoteli Tornacos *** v kúpeľoch Hegykö na severe Maďarska. Čaká vás bohatá polpenzia, neobmedzený vstup do wellness a fitness centra a jeden deň v termálnych kúpeľoch máte v cene.

Luxusné ubytovanie pri kúpeľoch Hegykő

Moderné, štýlové a luxusné - to je ubytovanie v hoteli Tornacos *** na severe Maďarska v krásnej lokalite pri Národnom parku Fertö, Neziderskom jazere (UNESCO) a kúpeľoch Hegykő. Okolie hotela je ideálne na prechádzky v krásnej prírode aj na dovolenku s deťmi.

Izby hotela sú útulne zariadené - nájdete tu TV a vlastné sociálne zariadenie s WC a sprchou.

V hoteli sa tiež nachádza krásne átrium, terasa a vychýrená reštaurácia s domácou, medzinárodnou a maďarskou kuchyňou.


Oddýchnite si v hotelovom wellness

Pýchou hotela je wellness so zážitkovým bazénom s tryskami a hydromasážou, fínskou saunou, parnou saunou s aromaterapiou a relaxačnou miestnosťou s čajovým barom, ktorý podporí regeneračné účinky wellness procedúr. Ďalej je k dispozícii fitness centrum, do ktorého máte počas pobytu neobmedzený vstup.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 3,9 rokov zdarma na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa do 13,9 rokov 30 €/noc vrátane polpenzie a služieb.

 • Dieťa staršie ako 14 rokov 45 €/noc vrátane polpenzie a služieb.

 • V prípade ubytovania s dvomi staršími deťmi je je k dispozícii priestrannejšia izba.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 400 HUF (1,4 €)/osoba od 18 rokov/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 8 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Iveta J.)

Byli jsme velmi spokojeni, vše odpovídalo popisu uvedenému v nabídce. Musíme vyzvednout velmi milý a ochotný personál, výbornou kuchyni a celkovou vstřícnost.

Vynikajúce (Svatava R.)

Pobyt super, příjemný hotýlek, domácí prostředí, vynikající kuchyně.Personál milý, domluvíte se německy, anglicky, ale umí i něco málo česky. Lázně skvělé, venkovní bazén jsme využili i teď v lednu. Prohlédli jsme si ve vedlejším městě zámek Esterházsyů a na zpáteční cestě Sopron s krásným historickým centrem. Moc se nám tam líbilo.

Vynikajúce (Jaromír V.)

Hotel na velmi dobré úrovni. Personál hovořil částečně česky. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu. Strava byla skvělá, večeře - výběr z pěti jídel. Prostředí, wellnes velmi pěkné. Personál přívětivý.

Tipy na výlet

Kúpele Hegykő

Kúpele Hegykő

Kúpele Hegykő nie sú medzi zahraničnými turistami toľko známe, pokiaľ teda hľadáte termály, v ktorých bude minimum ľudí a nebudete sa musieť tlačiť s ostatnými hosťami v bazénoch, určite vyrazte práve sem.

Kúpele sú otvorené každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Liečivá termálna voda s teplotou až 55 °C tryská z hĺbky 1 434 m, obsahuje predovšetkým horčík, jód, sodík a pôsobí priaznivo na problémy pohybového aparátu. Ideálna je tiež napríklad pri rehabilitáciách.

Areál má 7 bazénov, 3 bazény sú v prevádzke celoročne (vonkajšie, krytý a wellness bazén).

V prípade, že budete chcieť v kúpeľoch stráviť celý deň, poteší vás, že vstupné je tu za veľmi priaznivé ceny (celodenná vstupenka pre dospelého vyjde na cca 5,7 €).

Neziderské jezero

Neziderské jezero

Slnko odrážajúce sa od vodnej hladiny, krásna príroda a mnoho možností kultúrneho a športového vyžitia, to je Neziderské jazero ležiace na rakúsko-maďarskej hranici. Okolo jazera by ste len márne hľadali typickú rakúsku horskú krajinu, miesto ovládajú šíre zelené pláne plné vinohradov. Neváhajte a doprajte si tento netradičný pohľad.

Národný park Fertö-Hanság

Národný park Fertö-Hanság

Okolo jazera Fertö sa rozkladá veľký národný park, v ktorom nájdete to najkrajšie z maďarskej flóry a fauny. Krajina plná chránených rastlín a zvierat potulujúcich sa voľne prírodou je ideálna na deň plný aktívneho relaxu. Môžete si vybrať niektorý z prírodných chodníkov alebo si najať sprievodcu, aby vám nič zaujímavého neušlo.