• Polpenzia po celú dobu

 • Zážitkový bazén neobmedzene

 • Osviežujúca masáž na 20 minút

 • 500 metrov od termálneho jazera

 • Slovensky hovoriaci personál

Ubytovanie len 500 metrov od termálneho jazera v centre mesta, bohatá polpenzia, sauny, bazén i vírivka. To všetko ponúka hotel CE QUELLE ****, v ktorom strávite perfektnú dovolenku. Hotelový personál hovorí slovensky.

Blahodarný oddych pre telo aj dušu v centre Hévízu

Renovovaný hotel CE Quelle **** je situovaný priamo v centre Hévízu, iba 500 metrov od slávneho termálneho jazera, teda zhruba 7 minút vychádzkovej chôdze.

Hotel poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách typu Superior s vlastnou kúpeľňou, TV, chladničkou a klimatizáciou. Niektoré z nich majú balkóny a vy si tak budete môcť užiť krásny výhľad na okolitú krajinu.


Nemusíte sa báť jazykovej bariéry - v CE Quelle **** nájdete slovensky hovoriacu osobu, ktorá v prípade potreby vybaví vaše požiadavky.


V reštaurácii Salvia sa tešte na bohaté bufetové raňajky, večere a šalátový bar. Na vyžiadanie je možné pripraviť aj špeciálne jedlá pre alergikov a diabetikov.


Wellness s termálnou vodou Hévízu

Za termálnou vodou nemusíte chodiť ďaleko - zaplávať si v nej totiž môžete priamo v bazéne v hotelovom wellness centre. To ďalej zahŕňa rôzne druhy sáun (fínsku, infračervenú, soľnú kabínu a aroma kabínu), vírivku a širokú ponuku masáží. Wellness je otvorené od 7:30 do 19:30 hodin.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 3,9 rokov 10 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa do 13,9 rokov 23 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Zákaz vstupu pre deti do 13,9 rokov do kúpeľov s termálnou vodou - možné len na predpis lekára.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,7 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Parkovanie 3,5 €/noc.

 • Sviatočné príplatky (v termínoch 19.10. - 23.10., 1.11. - 4.11.) 30€/kupón.

 • Sezónny príplatok (1.7. - 30.9.2018) 25 €/kupón.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc (len malé plemená)

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Břetislav F.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, i když interiér ne zcela odpovídal 4 hvězdám. Pobyt jinak popisu odpovídal a obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno ve slušné kvalitě. Se službami jsme spokojeni byli - velmi kvalitní masáž a velmi slušné wellness hotelu. Strava byla pestrá, jen vzhledem k tomu, že nejíme příliš maso, chybělo nám více zeleniny a bezmasých jídel. Personál hotelu byl příjemný, vstřícný.

Skvelé (Kateřina F.)

Pobyt byl pěkný, užili jsme si to. Jídlo výborné, jen hotel nám nepřišel jako 4*. Dorozumívali jsme se anglicky a německy. Slovensky uměl 1 číšník a ještě špatně. Wellness spíše průměrný.

Skvelé (Stanislav K.)

S pobytem jsme byli spokojeni, Hevíz je skutečně pěkné čisté poklidné městečko, žijící skvělými originálními lázněmi (Jezero) a turismem. Hotel CE Quelle po stránce zařízení a vybavení bych zařadil max. 3*, personál velmi ochotný a milý, strava výborná byť výběr omezený, WiFi na hotelu nedostatečná - alespoň na našem pokoji.

Tipy na výlet

Termálne jazero Hévíz

Termálne jazero Hévíz

Navštívte najobľúbenejšie termálne jazero v Maďarsku Hévíz o rozlohe 4,4 ha s liečivými účinkami, kolonádou, záhradami a ďalšími kúpeľnými atrakciami. Jazero je označené za národnú prírodnú pamiatku.

Jazero je najväčším termálnym jazerom v Európe a tradícia kúpeľníctva sa tu drží už od roku 1795. Teplota okolo 30 °C umožňuje celoročnú prevádzku kúpeľov. Voda tryská z hĺbky 38 metrov a vďaka tomu sa obmieňa každé tri dni a je veľmi bohatá na minerály. Veľkou zaujímavosťou na jazere sú tiež lekná s krásnym červeným kvetom.

Otváracia doba jazera je každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu 4 500 HUF (cca 15 €).

Farmárske trhy v Hévíze

Farmárske trhy v Hévíze

Farmárske trhy sú stále obľúbenejšie všade na svete, vždy ide o príležitosť ochutnať skutočné miestne potraviny, u ktorých si kvalitou a čerstvosťou môžete byť úplne istí. Navštívte tradičný maďarský trh v Hévíze (každý utorok dopoludnia, štvrtok popoludní a sobotu dopoludnia) a vychutnajte si okrem dobrého jedla aj jeho skvelú atmosféru.

Balaton

Balaton

"Maďarské more" je právom jednou z najlákavejších dovolenkových lokalít v Európe. Príjemne teplá voda, dlhé pláže, veľa prístavných a kúpeľných mestečiek po celom pobreží. Keď si k tomuto všetkému pripočítate ešte krásnu prírodu, pohodlné hotely, zaujímavé pamiatky a rôzne kultúrne podujatia po celý rok, o skvelý pobyt je postarané.

Kopcovité okolie je ideálne na výlety a cykloturistiku. Vrcholky vám poskytnú úžasný výhľad na celú oblasť.

Na severnej strane Balatonu sa ďalej rozkladá známa vinárska oblasť Badacsony s presláveným vínom.