• Neobmedzené wellness

 • Vnútorný bazén

 • Sauna

 • Polpenzia

 • Deti do 9,9 rokov zdarma

V Tündérkert Hotel Noszvaj *** neďaleko Egeru, Egerszalóku a Demjénu prežijete kúzelnú dovolenku ideálnu pre celú rodinu. Užite si domácu kuchyňu a wellness. Pre deti je tu herňa, ihrisko a ďalšie výhody.

Štýlový hotel s wellness - pre rodiny alebo páry

Zažite kúzelnú dovolenku v zbrusu novom Tündérkert Hoteli Noszvaj ***, ktorý bol otvorený v apríli 2016. Tündérkert Hotel Noszvaj *** má svoje wellness a leží neďaleko troch obľúbených maďarských kúpeľov Eger, Egerszalók a Demjén. Z hotela je krásny výhľad na okolité hory a do romantickej zámockej záhrady De la Motte.

Ubytovaní budete v krásnych izbách zariadených v štýle vintage s kúpeľňou, LCD TV a fénom.

Na výber je izba ECO KIDS ideálna pre rodiny až s dvomi deťmi, alebo ECO BABY vhodná pre rodiny s bábätkom - je umiestnená na prízemí, takže sem ľahko vojdete aj s kočíkom.


To pravé pre rodiny s deťmi

Hotel je perfektný pre rodiny s deťmi - k dispozícii sú izby s dvomi prístelkami a ľahko dostupné izby na prízemí. Nechýba ani detské ihrisko a možnosť zapožičania prebaľovacieho pultu, vaničky, detskej postieľky a ďalšieho vybavenia pre deti. Deti do 9,9 rokov majú pobyt ZDARMA.


Oáza oddychu a skvelej kuchyne

V štýlovej hotelovej reštaurácii sa tešte na výbornú polpenziu - ochutnáte maďarské domáce špeciality všetko z kvalitných miestnych surovín. V bare Ambrozia si môžete posedieť kedykoľvek počas dňa a dopriať si lahodnú kávu, alebo jedno zo známych maďarských vín.

Súčasťou Tündérkert Hotela Noszvaj je wellness, kde naberiete nové sily a poriadne si oddýchnete pri počúvaní relaxačnej hudby, v infra saune či parnom kúpeli. Zaplávajte si vo vnútornom bazéne.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 9,9 rokov ZDARMA vrátane polpenzie.

 • Deti do 13,9 rokov 12 €/noc vrátane polpenzie.

 • Deti do 17,9 rokov 24 €/noc vrátane polpenzie.

 • Maximálna obsadenosť izby je 2 dospelé osoby + 2 deti do 9,9 rokov. Ak cestujete v inom zložení, o možnostiach sa prosím informujte na recepcii.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1 €/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 15:00 do 21:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Zákaz domácich maznáčikov

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Marián H.)

Vynikajúci pobyt v krásnom hoteli ako stvorenom pre rodiny s deťmi. Všetko hodnotíme veľmi pozitívne. Ďakujeme za sprostredkovanie krásnej dovolenky.

Skvelé (Peter K.)

Prostredie hotela bolo veľmi pekné - ticho a kľud. Hotel bol pekný, moderný, perfektná kuchyňa.

Vynikajúce (2 B.)

Boli sme už tretíkrát - výborný pomer ceny a služieb. Maly rodinný penzion, ale za tu skvelú cenu výborne služby - perfektná kuchyňa, krásne okolie, blízky Eger, detský kútik, maly bazén a sauny.

Tipy na výlet

Kúpele Eger

Kúpele Eger

Kúpele Eger boli založené v roku 1932 a ponúkajú areál so 6 bazénmi (plavecký, termálny, s liečivou vodou, vodopád, detský) - nechýba ani bazénik pre deti a zážitkový bazén. Termálna voda v kúpeľoch Eger je vhodná na liečbu kĺbových a reumatických bolestí, chorôb chrbtice, kostných zranení a deformácií pohybového ústrojenstva.

Kúpele Egerszálok

Kúpele Egerszálok

Termálne kúpele Egerszalók sa môžu pochváliť unikátnym prameňom vody prúdiacej z hĺbky 410 metrov s teplotou 65 - 69 °C. V kúpeľoch nájdete 17 bazénov a rôzne atrakcie. Miestnou raritou je soľný kopec s plochými jazierkami, ktorý sformoval termálny prameň. Celodenný vstup do kúpeľov pre dospelého stojí 4 500 HUF (15 €).

Kúpele Demjén

Kúpele Demjén

Navštívte najmladšie kúpele v okolí - kúpele Demjén boli otvorené roku 2010. Termálna voda s teplotou 68 °C vyviera z hĺbky 690 metrov. Nájdete tu 6 vonkajších bazénov, 2 kryté bazény s termálnou vodou a rôzne atrakcie pre deti a relaxačné prvky pre ich rodičov. Celodenný vstup pre dospelého stojí 1690 HUF (cca 5,7 €).