• Neobmedzený vstup do bazéna

 • Fínska a bio sauna

 • Kardio stroje s lekárskym dohľadom

 • Požičanie bicyklov na 3 hodiny

 • Polpenzia po celú dobu

Užite si regeneračný pobyt v severnom Maďarsku. Vyskúšajte vodnú gymnastiku, cvičenie na kardio strojoch alebo potápanie v bazéne. Po športe vám príde vhod oddych vo fínskej alebo bio saune a následný relax vo vírivke.

Regeneračný pobyt na zámku

Zámocký hotel Fönix Medical Wellness Resort **** je ideálnym miestom pre regeneráciu. Jedná sa o maďarskú špičku na rehabilitačné pobyty a fyzioterapiu. Všetky izby v hoteli sa pýšia výhľadom na zámocký park a sú vybavené vlastnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchou.


Fönix Medical Wellness Resort **** má výborné hodnotenie8,9/10 na serveri Booking.com.


Hotel stojí v mestečku Nógrádgárdony približne 6 kilometrov od slovenských hraníc. Hotel sa nachádza v budove novorenesančného panstva uprostred malebného zámockého parku s jazierkom. Park je plný vyše storočných majestátnych stromov a rozkladá sa na ploche až 7 hektárov.


Tešiť sa môžete na pestré raňajky a výnimočné večere. Šéfkuchár miestnej reštaurácie sa učil svojmu umeniu v slávnej budapešťianskej reštaurácii Gundel a k príprave jedál používa rôznu modernú techniku.


Neobmedzené wellness a vodné fitness

Okrem vstupov do sáun, bazénov a víriviek sa môžete tešiť i na špeciálne vodné fitness. Pretiahnite svoje telo počas vodnej gymnastiky alebo aquaridingu, čo v podstate znamená jazdu na bicykli pod vodnou hladinou.

Uvoľnite svoje telo a za príplatok si doprajte profesionálnu masáž, ponuka je naozaj pestrá: masáž medovým či ryžovým mliekom, masáž bylinkovou a morskou soľou, čokoládová masáž alebo detoxikačná masáž.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 9,9 rokov 35 €/2 noci, 51 €/3 noci, 68 €/4 noci, 84 €/5 nocí na prístelke s polpenziou.

Príplatky:

 • Víkendový príplatok 14 €/kupón.

 • Sviatočné príplatok (19.10. - 23.10., 1.11. - 4.11.) 40 €/osoba, vždy zahŕňa program.

 • V čase sviatkov a príplatkových termínov je pobyt možný len na 3 a viac nocí.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v zámku.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Edita S.)

Boli sme veľmi spokojní. Výborný a ochotný personál. Ďakujeme za príjemné prostredie, pohodlie, služby. Všetko bolo super. Pobyt v kaštieli je úžasné. Personál bol ústretový, spokojnosť na našej strane, už sa chystáme na ďalší predľžený víkend v máji.

Vynikajúce (Jiřina S.)

Vše proběhlo úžasně. ubytování a přijetí na recepci ++++ pokoj taktéž nadmíru s velkou spokojeností. Krásné prostředí k relaxaci.

Vynikajúce (Hana K.)

Ubytování bylo v příjemném prostředí. Vše co bylo v nabídce jsme obdrželi. Wellness byl perfektní a jídlo bylo výtečné a v dostatečném množství. Personál byl velmi příjemný a ochotný. Velmi jsme ocenili při nepřízni počasí vyžití ve stolním fotbálku, šipkách, kulečníku a pingpongu. Jako tip na výlet bychom doporučili hrad Hollokó včetně historické vesničky (my jsme měli štěstí na jejich slavnosti).

Tipy na výlet

Mesto Szécsény

Mesto Szécsény

Szécsény je historické mestečko rozkladajúce sa na brehoch rieky Ipoly. Mesto leží neďaleko hranice so Slovenskom. Malé mestečko Szécsény sa nachádza severne od Hollókö, cez potok Szentlélek, ktorý sa vlieva do rieky Ipoly. V meste sa naskytá prenádherný pohľad na zámok stojaci na brehu Ipeľu, ktorý kedysi patril rodu Forgáchovcov a ďalej potom na súbor budov tvorený františkánskym kláštorom a rímskokatolickým kostolom.

Zrúcanina Hollókő

Zrúcanina Hollókő

Pri dedine Hollókő navštívte zrúcaninu hradu postaveného v 13. storočí maďarským rodom Kacsics. Prvá zmienka o hrade pochádza už z roku 1310. Miestne hradné múzeum približuje život na hrade. Nájdete tu napríklad kompletne zariadenú komnatu Kacsicsovcov s voskovými figurínami hradného pána a jeho rodiny, zachytených v situácii kedy prijímajú hostí.

Šomoška

Šomoška

Zrúcanina hradu Šomoška leží pri maďarsko-slovenskej hranice, nad rovnomennou maďarskú obcou (Šomoška). Zo slovenskej strany sa k nej dostanete zo Šiatorskej Bukovinky, vedie sem značený turistický chodník. Hrad vznikol na prelome 13. a 14. storočia. Je postavený z čadičových kvádrov, ktoré sa profitovali priamo na kopci. Hradný kopec tvorí národná prírodná rezervácia, preto sa tu platí symbolické vstupné. Ak sa vydáte na Šomošku, nezabudnite si pozrieť aj čadičový vodopád pripomínajúci organ, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti hradu. Veža Šomoška je otvorená od apríla do októbra, náučný chodník je prístupný celoročne.