Mosonmagyaróvár v hoteli 50 m od kúpeľov s privátnym wellness a polpenziou

Populárne termálne kúpele Mosonmagyaróvár si užijete v Thermal Hoteli Superior ***, ktorý leží hneď vedľa. Tešte sa na polpenziu, privátne wellness s vírivkou, soľnú jaskyňu, masáže alebo špeciálne Jade ležadlo.

Užite si privátne wellness s vírivkou a fínskou saunou
 • Užite si privátne wellness s vírivkou a fínskou saunou - 47%

  Užite si privátne wellness s vírivkou a fínskou saunou

 • V soľnej jaskyni sa skvele odreagujete - 47%

  V soľnej jaskyni sa skvele odreagujete

 • Doprajte si jednu z masáží - 47%

  Doprajte si jednu z masáží

 • Hotel leží v skvelej lokalite hneď pri kúpeľoch - 47%

  Hotel leží v skvelej lokalite hneď pri kúpeľoch

 • Tím Zľavokingu pre vás hotel osobne overil - 47%

  Tím Zľavokingu pre vás hotel osobne overil

 • Kúpeľňa je renovovaná - 47%

  Kúpeľňa je renovovaná

 • Dvojlôžkové izby sú komfortne vybavené - 47%

  Dvojlôžkové izby sú komfortne vybavené

 • Ochutnajte tiež maďarské špeciality - 47%

  Ochutnajte tiež maďarské špeciality

 • Užite si vnútornú i vonkajšiu časť oblúbených kúpelov - 47%

  Užite si vnútornú i vonkajšiu časť oblúbených kúpelov

 • Nechýbajú ani 2 bazény s termálnou liečivou vodou a vírivka - 47%

  Nechýbajú ani 2 bazény s termálnou liečivou vodou a vírivka

Varianty:

105 zákazníkov

V cene balíčka

Všetky varianty obsahujú:

 • Ubytovanie pre jednu (variant 6) alebo dve osoby (variant 1 - 5) v Thermal Hotel Superior ***
 • Polpenzia po celú dobu pobytu
  • Raňajky formou bohatého bufetu (sladké aj slané, 7:00 - 10:00 hodin)
  • Večera sa vyberá z troch chodov z ktorých je vždy jeden vegetariánsky a skladá sa z polievky, hlavného chodu a dezertu (18:00 - 21:00 hodín)
  • V piatok večera formou kulinárskeho bufetu s maďarskými špecialitami a živou hudbou
 • Privátne využitie wellness s vírivkou a fínskou saunou (otvorené 8:00 - 20:00 hodín, termín privátneho vstupu si dohodnete na recepcii)
 • Pobyt na masážnom Jade ležadle na 30 minút
 • Parkovanie a WiFi zadarmo

Pri variantoch 2 a 4 navyše:

 • 1x pohár vína (v piatok)

Pri variantoch 3 a 4 navyše:

 • 20% zľava na masáž chrbta na 30 minút

Platnosť kupónu

od dnes do 31. 5. 2018

Orientačné termíny

Pre overenie odstupnosti vami vybraného termínu sa obráťte na nás alebo kontaktujte priamo hotel. Následnú rezerváciu radi zariadime za vás. Stačí nám zaslať číslo kupónu (povinné), meno, počet osôb, termín.

Varianty:

discount-detail.disocunt-description Popis zľavy

 • Kúpele len 50 m od hotela
 • Privátne wellness
 • Vírivka a fínska sauna
 • Cez víkend pohár vína
 • Bohaté raňajky a večere

Hotel v areáli známych kúpeľov Mosonmagyaróvár

Thermal Hotel Superior *** patrí k jednému z najvyhľadávanejších ubytovaní v meste a niet sa čomu čudovať. Mesto Mosonmagyaróvár, ktoré vzniklo spojením troch dediniek, je celosvetovo známe pre svoje kúpele a Thermal Hotel Superior *** leží priamo v areáli kúpeľov.

Bývať budete v útulne zariadených izbách s renovovaným sociálnym zariadením (sprcha, WC). Súčasťou izby je aj fén, minibar, klimatizácia, LCD TV a WiFi pripojenie. Za príplatok si môžete objednať izbu s balkónom.


Thermal Hotel Superior *** sme osobne overili a najviac nás nadchlo privátne a nové wellness, široká ponuka masáží a ochotný personál. Skvelé je, že do kúpeľov je to skutočne len minútka chôdze, takže môžete ísť z hotela do kúpeľov pokojne rovno v župane. Viac sa môžete dočítať na našom blogu TU.


Vychýrená maďarská kuchyňa formou polpenzie

Súčasťou hotela je reštaurácia, v ktorej si užijete maďarské dobroty. Nezabudnite si každé ráno vyzdvihnúť na recepcii lístočky na polpenziu a tiež si vybrať večeru z menu, ktoré je preložené aj do češtiny.

Odporúčame vám ochutnať výborné maďarské vína. Pre deti je pripravené špeciálne detské menu, ktoré im určite zachutí.

Relax v privátnom wellness

Pre hostí je v hoteli tiež moderné wellness centrum, v ktorom si môžete dopriať poriadny oddych. Užite si privátnu vírivku, fínsku saunu a relaxačné ležadlá. K dispozícii je tiež soľná jaskyňa, v ktorej načerpáte novú energiu a masážne kreslo.

Po novom ponúka hotelové wellness centrum tiež pobyt na špeciálnom Jade masážnom ležadle, ktoré obsahuje polodrahokamy, ktoré by mali blahodarne pôsobiť na vaše zdravie a príjemne vás uvoľniť. Novinku si môžete vyskúšať zadarmo na vlastnej koži, pobytový balíček totiž obsahuje aj 30 minútový pobyt na Jade masážnom ležadle.

Za príplatok si môžete vychutnať jednu z množstva masáží, ktoré vás príjemne uvoľnia. Nechajte sa rozmaznávať pri čokoládovej masáži, uvoľnite sa pri masáži hlavy alebo si vyberte tú klasickú.


Celosvetovo známe liečebné kúpele Mosonmagyaróvár

Kúpele Mosonmagyaróvár ležia 50 m od hotela (cca minúta chôdze). Liečebné kúpele a plaváreň sa nachádzajú uprostred zelene v blízkosti centra mesta a sú obľúbeným relaxačným miestom ľudí všetkých vekových kategórií.

Na čo sa v kúpeľoch môžete tešiť?

 • Nechajte na seba pôsobiť účinky liečivej vody vo vonkajšom liečebnom (35 - 37 ° C) alebo sedacom (30 - 33 ° C) bazéne.
 • Veľkí aj malí si iste obľúbia vonkajší termálny bazén (30 - 32 ° C), kde sú k dispozícii aj rôzne atrakcie ako napríklad vodný hríb.
 • Termálny bazén (36 - 38 ° C), ktorý je zároveň vnútorný i vonkajší a jeho súčasťou je aj vírivka, si zamilujete.
 • Vhod príde tiež plavecký termálny bazén (30 - 32 ° C), kde si zároveň môžete aj posedieť. Zaplávajte si tiež v krytom bazéne s dĺžkou 33,3 metrov a teplotou 28 - 29 ° C alebo v plaveckom vonkajšom bazéne s dĺžkou 25 metrov (26 - 28 ° C).
 • Kúpele sú otvorené po celý rok a ceny sa pohybujú okolo 12 €/dospelá osoba/celodenný vstup a 7,5 €/dieťa od 6 do 12 rokov. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma. Za príplatok môžete využiť aj saunový svet (8 €/dospelá osoba/celodenný vstup). V pondelok stojí vstup 8,5 €/dospelá osoba alebo 6,5 €/osoba (pre plavcov). Vstupné každý deň po 16:00 hodine je 9 €/osoba. Rodinné vstupné pre 2 dospelých a 2 deti je 34 €.

Aké účinky má miestna termálna voda?

Termálne pramene v Mosonmagyaróvári sa zaraďujú medzi 5 najliečivejších vôd Európy (termálny prameň tvorí alkalická, hydrogén-uhličitanová voda tryskajúca z hĺbky až 2 km a jej teplota dosahuje 74 ° C).

Voda lieči choroby kĺbov a chrbtice, zápaly kĺbov, zápaly priedušiek, ochorenia dutín a ďalšie choroby.

Tipy na výlet

Györ

Maďarské mesto Györ sa nachádza len kúsok od slovenských hraníc a jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období. Úzke uličky medzi historickými budovami, pobrežie Ráby a jedného z ramien Dunaja, obľúbené termálne kúpele, reštaurácia s maďarskými špecialitami, rozmanité kultúrne podujatia, to všetko na vás v Györi čaká.

Kúpele Rába Quelle

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C. Tá je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje problémy s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov, nechýbajú tu ani tobogány a saunový svet. Súčasťou saunového sveta je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne od nedele do štvrtka (9:00 - 20:00 hodín, v piatok, sobotu a počas štátnych sviatkov (9:00 - 21:00 hodín). Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v ďalšie dni svojho pobytu, celodenný vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 10,5 €)/dospelá osoba a 2 100 HUF (cca 17 €)/dieťa 3 - 14 rokov.

Xantus János ZOO

Györ je nielen mestom architektúry a termálnych kúpeľov. Ak cestujete s deťmi, určite pri návšteve Györu nevynechajte miestnu Xantus János ZOO plnú domácich aj exotických zvierat. Ide o malú zoologickú záhradu ideálnu pre pokojné rodinné popoludnie, uvidíte dravca, bylinožravcov, primáty, vtáctvo aj plazy.

Kúpele Hegykő

Kúpele Hegykő nie sú medzi zahraničnými turistami toľko známe, pokiaľ teda hľadáte termály, v ktorých bude minimum ľudí a nebudete sa musieť tlačiť s ostatnými hosťami v bazénoch, určite vyrazte práve sem.

Kúpele sú otvorené každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Liečivá termálna voda s teplotou až 55 °C tryská z hĺbky 1 434 m, obsahuje predovšetkým horčík, jód, sodík a pôsobí priaznivo na problémy pohybového aparátu. Ideálna je tiež napríklad pri rehabilitáciách.

Areál má 7 bazénov, 3 bazény sú v prevádzke celoročne (vonkajšie, krytý a wellness bazén).

V prípade, že budete chcieť v kúpeľoch stráviť celý deň, poteší vás, že vstupné je tu za veľmi priaznivé ceny (celodenná vstupenka pre dospelého vyjde na cca 5,7 €).

Kúpele Lipót

Maďarsko je známe svojimi termálnymi prameňmi a predovšetkým kúpeľmi s termálnou liečivou vodou. Tá prúdi aj v niekoľkých celoročne otvorených bazénoch kúpelov Lipót. Cez leto na vás navyše čaká množstvo ďalších bazénov, šmýkačiek a iných atrakcií. Celodenné vstupné vyjde na 2 500 HUF (cca 8 €), otvorené je každý deň od 12:00 do 20:00 hodín.

Dodatočné info

Všetky dodatočné príplatky sa hradia až na mieste.

Deti:

 • Dieťa do 5,9 rokov zdarma vrátane polpenzie.
 • Dieťa do 11,9 rokov 25 €/noc (v roku 2018) na prístelke vrátane polpenzie.
 • Dieťa od 12 rokov za 35 €/noc (v roku 2018) na prístelke vrátane polpenzie.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,2 €/dospelá osoba/noc.
 • Príplatok za izbu s balkónom 8 €/noc (v roku 2018).
 • Možnosť zapožičania županu za 1,5 €/noc (záloha 20 €/župan - vratná pri odovzdaní županu).

Ďalšie info:

 • Variant 5 je platný pre jednu osobu. Uvedená cena však platí len pri obsadenej izbe min. 2 osobami (nie je možné zarezervovať izbu len pre jednu osobu).
 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

Recenzie

CELKOVÉ HODNOTENIE:
 • Jezdíme do tohoto hotelu vždy na jaro a podzim a vždy jsme byli naprosto spokojeni.

  Richard Knotek
 • Personál vstřícný, ochotný. Hotelové ubytování v pořádku. Jídlo až na jednu vyjímku Ok. Začínaly vánoční trhy, doporučuji navštívit místní tvrz v krásném parku.

  Marie Trbolova
 • Vše dle nabidky a popisu,perfektni

  Bedrich Hlaváček
Všetky recenzie (122)

Osobne navštívené a preverené

Člen nášho tímu hotel osobne navštívíl a podrobil prísnej kontrole. Môžete si byť istí vysokou kvalitou služieb, za ktoré ručíme. Pozrieť si môžete i video.

Lokácia

GPS súradnice: 47.875517 17.276479
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín.
 • Zákaz domácich maznáčikov
 • Hotel nie je bezbariérový
 • Fajčenie zakázané
 • Platba kartou je možná

Vaše otázky

Nenašli ste všetky potrebné informácie, alebo sa len potrebujete niečo opýtať? Na vašu otázku odpovie naša zákaznícka podpora.

Opýtať sa

Mohlo by vás zaujímať

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem