Užite si dovolenku snov v jednom z najúžasnejších hotelov v Maďarsku! Hotel Palota **** v mestečku Lillafüred ponúka ubytovanie vo veľkolepom zámku obklopenom nádherným prostredím Bukových hôr. Dieťa do 5 rokov zdarma.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Erika I.)

Prostredie hotela bolo príjemné, čistučké, personál nadpriemerne ochotný, vyhovel nám aj v takej veci s čím si personál Zľavoking nevedel radi.

Skvelé (Július J.)

Prostredie hotela veľmi pekné, strava výborná, wellness jednoduchý, ale "vďaka" ladeniu do siva pôsobí stiesnene. Izba a kúpelňa čisté, izba bola s 2 balkónmi, pekný výhľad. Parkovanie bezproblémové a strážené. Pobyt vhodný na 2 - 3 dni.

Vynikajúce (Ľuboš K.)

Niet čo hodnotiť negatívne Pobyt zodpovedal popisu, personál bol ústretový, strava lahodná a chutná.

Skvelé (Ján B.)

Prostredie hotela bolo nádherné. Pobyt zodpovedal popisu. Všetko, čo bolo uvedené na kupóne sme dostali. Strava bola bohatá, chýbala nám ľahšia varená strava. Wellness bolo v poriadku. Personál hotela veľmi slušný a pozorný. Za nedostatok považujeme chýbajúcu klimatizáciu v hoteli a prístelka bola len obyčajná rozkladacia kovová posteľ, ktorá aj vŕzgala.

Vynikajúce (Beata N.)

Krasne prostredie, hotel cisty, vyborna strava, ochotny a mily personal, vela moznosti na turistiku. Boli sme velmi spokojni.

Vynikajúce (Božena ?.)

Pobyt bol darčekom pre moje deti. Boli nadšení všetkým, čo im poukaz ponúkal. Radi by sa tam vrátili v lete, lebo vtedy tam môže byť úžasne, príroda, jazero. Personál na profesionálnej úrovni.

Vynikajúce (Zuzana B.)

Hotel aj okolie, všetko bolo rozprávkové, výborné služby, vynikajúca kuchyňa. Vhodné aj pre dlhší pobyt, bohaté možnosti kam vyraziť aj pre mladých aj pre starších, boli sme veľmi spokojní.

Vynikajúce (Ladislav V.)

Prostredie hotela, strava, welnes, poskytnuté služby na úrovni. Pobyt doporučujem aj svojim známim - výborný typ na výlet. Blízko Košic - pekné prostredie, kľud. Proste fajn.

Vynikajúce (František M.)

Prostredie okolo hotela bolo veľmi pekné, personál bol milí, ochotní. Popis bol 100%. Služby super. Izba bola pekne zariadená. Vrelo odporúčam. Odporučil by som Jaskynné kúpele v Miskolctapolca.

Vynikajúce (Mária H.)

Krásne prostredie, ponuka z kupónu bola reálna, strava perfektná, wellness - čisté, príjemné, personál ochotný, chýbali nám len informácie v slov. jazyku - brožúry o okolí.