Oddýchnite si vo vychýrenom kúpeľnom meste Györ. Hotel Golden Ball Club **** ponúka chutnú polpenziu v miestnej, írsky ladenej reštaurácii a krásne, priestranné wellness centrum s veľkým bazénom, vírivkou a saunami.

Luxusný wellness pobyt v centre Györu

Hotel Golden Ball Club **** leží priamo v centre turisticky obľúbeného mesta Györ, nájdete ho na okraji parku Eötvös. Neďaleko sú aj známe termálne kúpele.

Ubytovaní budete v elegantných dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, minibarom, trezorom, LCD TV a WiFi. Tešte sa na exkluzívnu atmosféru štvorhviezdičkového hotela.

V novo zrekonštruovaných priestoroch wellness centra načerpáte nové sily a užijete si úžasnú atmosféru. Uchváti vás vodná plocha s rozlohou 120 m², vírivka, detské bazény alebo saunový svet, kde nájdete fínsku saunu, infračervenú saunu, paru aj tepidárium .

Saunový svet je otvorený od 15:00 do 21:00 hodín, v piatok - nedeľu od 10:00 do 21:00.

Využiť môžete aj fitness centrum s modernými posilňovacími strojmi, cardio zónou a squashom.

Pre zákazníkov Zľavokingu hotel ponúka zľavnenú masáž, 30 minút za 15 €, 60 minút za 21 €.

Relaxujte v celoročne otvorených termáloch Györ

Györ je jedným z najkrajších maďarských miest, ktoré sa pýšia krásnym barokovým centrom. Tunajšie termálne a zážitkové kúpele patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu vyviera liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C.

Užite si kúpanie v 3 termálnych a 5 zážitkových bazénoch, nechýbajú tu ani tobogany a saunový svet.

Súčasťou saunového sveta je fínska sauna, vonkajší bazén, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne od nedele do štvrtka (9:00 - 20:00 hodín) v piatok, sobotu a počas štátnych sviatkov (9:00 - 21:00 hodín). Celodenný vstup pre dospelého vás vyjde na 2 950 HUF (cca 10 €).

Rozhodne sa vydajte na prechádzku do mesta. Má totiž skutočne bohatú históriu, takže tu nájdete kostoly a ďalšie budovy s nádhernou architektúrou.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Zdenek ?.)

Štýlový hotel, atmosféra súkromného klubu lordov, skvelý a veľmi ústretový personál na všetkých úrovniach, aj bazény veľmi dobré.

Vynikajúce (Libuše V.)

Prostředí hotelu vcelku dobré, na jaře určitě se zelení a s kytičkami ještě lepší. Zatím tam byla ještě vánoční výzdoba. Se stravou jsme byli velice spokojeni, personál ochotný a milý, wellness super.

Skvelé (Libuše S.)

V hotelu jsme byli spokojeni, strava dobrá, ale nelíbilo se nám, že jsme v sobotu a v neděli museli na večeři jít asi 1,5 km do jiné restaurace. Nevím jestli je to tak každý týden nebo to bylo výjimečně.

Skvelé (Milan M.)

Hotel nie je 4 star, mozno 3.5, ale wellness je 5 star, jedlo 5 star. Personal mily, anglicky hovoriaci. Centrum mesta velmi pekne. Poznamka; V nedelu je hotelovy bar zatvoreny.

Skvelé (Naděžda S.)

Hotel odpovídal popisu, čisté a hezké pokoje, wellness moc pěkný,večeře průměrné.

Vynikajúce (Helena P.)

Hotel je príjemné miesto na pobyt, prostredie a vybavenie izieb je skvelé, personál absolútne ochotný a pozorný, skvelé jedlo, /vždy čerstvé a horúce/, ochotná obsluha, wellness v poriadku, akurát voda v bazéne bola trochu studená.

Vynikajúce (Eva M.)

Popis zodpovedá originálu, milý personál, krásne izby, skvela gastronómia, len škoda že izby nemajú balkón. Co sa tipov na výlet týka, hotel je kúsok od centra mesta asi 10 minut pešo, prechádzka po starom meste stojí za to alebo ZOO poprípade obchodné domy či návšteva kina.

Vynikajúce (Maria C.)

Strava výborná, wellness malo všetko čo sme chceli, izby menšie ale postačujúce. Celkovo sme boli veľmi spokojní so všetkým.

Vynikajúce (Robert D.)

Všetko bolo super, tak ako bolo uvedené na stránke zľavokingu. Strava výborná, wellness dobrý, personál príjemný. Jediná výhrada k upratovačke, že nedopĺňala toaletný papier a treba si sem vziať šampón so sprchovým gélom. /hotel 4* ?/ Určite sa sem chceme vrátiť.

Vynikajúce (Gražyna B.)

Pobyt nejenže splnil očekávání, ale i vysoce ho překročil! Vše v naprostém pořádku. Velmi laskavý personál. Překrásný hotel. Jídlo vynikající. Györ - město s historií - jsme prošli několikrát. Velkým zážitkem byla návštěva basiliky přímo v době mše. Rozhodně stojí za to vystoupat asi 200 schodů na rozhlednu a pokochat se překrásným výhledem! Projít se po setmění kolem řeky Ráby byla naprostá nádhera! Vše osvětlené jako v pohádce.