• Neobmedzený vstup do wellness

 • Vírivka a vyhrievaný bazén

 • Využívanie saunoveho sveta

 • Chutna polpenzia celú dobu

 • Parkovanie a WiFi zadarmo

Oddýchnite si vo vychýrenom kúpeľnom meste Györ. Hotel Golden Ball Club **** ponúka chutnú polpenziu v miestnej, írsky ladenej reštaurácii a krásne, priestranné wellness centrum s veľkým bazénom, vírivkou a saunami.

Luxusný wellness pobyt v centre Györu

Hotel Golden Ball Club **** leží priamo v centre turisticky obľúbeného mesta Györ, nájdete ho na okraji parku Eötvös. Neďaleko sú aj známe termálne kúpele.

Ubytovaní budete v elegantných dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, minibarom, trezorom, LCD TV a WiFi. Tešte sa na exkluzívnu atmosféru štvorhviezdičkového hotela.

V novo zrekonštruovaných priestoroch wellness centra načerpáte nové sily a užijete si úžasnú atmosféru. Uchváti vás vodná plocha s rozlohou 120 m², vírivka, detské bazény alebo saunový svet, kde nájdete fínsku saunu, infračervenú saunu, paru aj tepidárium .

Saunový svet je otvorený od 15:00 do 21:00 hodín, v piatok - nedeľu od 10:00 do 21:00.

Využiť môžete aj fitness centrum s modernými posilňovacími strojmi, cardio zónou a squashom.

Pre zákazníkov Zľavokingu hotel ponúka zľavnenú masáž, 30 minút za 15 €, 60 minút za 21 €.

Relaxujte v celoročne otvorených termáloch Györ

Györ je jedným z najkrajších maďarských miest, ktoré sa pýšia krásnym barokovým centrom. Tunajšie termálne a zážitkové kúpele patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu vyviera liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C.

Užite si kúpanie v 3 termálnych a 5 zážitkových bazénoch, nechýbajú tu ani tobogany a saunový svet.

Súčasťou saunového sveta je fínska sauna, vonkajší bazén, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne od nedele do štvrtka (9:00 - 20:00 hodín) v piatok, sobotu a počas štátnych sviatkov (9:00 - 21:00 hodín). Celodenný vstup pre dospelého vás vyjde na 2 950 HUF (cca 10 €).

Rozhodne sa vydajte na prechádzku do mesta. Má totiž skutočne bohatú históriu, takže tu nájdete kostoly a ďalšie budovy s nádhernou architektúrou.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 3 rokov zdarma na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa do 14 rokov 35 €/osoba/2 noci, 50 €/osoba/3 noci na prístelke vrátane polpenzie.

 • Prístelka je možná len na izbe Superior.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,5 €/osoba/noc.

 • Príplatok za izbu Superior 20 €/izba/noc.

 • Veľkonočný príplatok (30.3. - 2.4.) 5 €/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • LAST MINUTE varianty je možné využiť iba pri zarezervovaní 7 alebo menej dní pred príchodom.

 • Raňajky sa podávajú od 6:30 do 10:00 hodín, cez víkend od 07:00 do 10:30 hodín.

 • Večera od 18:00 do 20:00 hodín.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 15 €/pobyt

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Pavla Kučerová K.)

Krásný menší hotel, blízko centra, ale na klidném místě. Není co vytknout. Strava vynikající. Personál ochotný. Město a ceny nás příjemně překvapily.

Vynikajúce (Katerina T.)

Ubytování bylo vynikající. Personál profesionální a ochotný, strava výborná a bohatá. Bazény a wellness čistě, luxusní, jen prazvláštní systém spínání víření.. Vždy jen na chvíli pouze některé z trysek.

Vynikajúce (Zuzana P.)

Hotel byl hezký a všichni byli moc milí a ochotní. Je vidět, že pár míst se ještě rekonstruuje, ale ničemu to nevadí. Ač působí, že není úplně velký, najdete v něm wellness centrum, posilovnu i kurty na squash, na který Vám zapůjčí vybavení :)

Tipy na výlet

Kúpele Rába Quelle

Kúpele Rába Quelle

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C. Tá je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje problémy s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov, nechýbajú tu ani tobogány a saunový svet. Súčasťou saunového sveta je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne od nedele do štvrtka (9:00 - 20:00 hodín, v piatok, sobotu a počas štátnych sviatkov (9:00 - 21:00 hodín). Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v ďalšie dni svojho pobytu, celodenný vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 10,5 €)/dospelá osoba a 2 100 HUF (cca 17 €)/dieťa 3 - 14 rokov.

Györ

Györ

Maďarské mesto Györ sa nachádza len kúsok od slovenských hraníc a jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období. Úzke uličky medzi historickými budovami, pobrežie Ráby a jedného z ramien Dunaja, obľúbené termálne kúpele, reštaurácia s maďarskými špecialitami, rozmanité kultúrne podujatia, to všetko na vás v Györi čaká.

Westy Hajó

Westy Hajó

Užite si poriadnu porciu romantiky na brehu jedného z ramien Dunaja a zájdite si na večeru do Westy Hajó - reštaurácia a pizzeria na lodi. Špeciality maďarskej kuchyne, ale aj šaláty, ryby či cestoviny vám ponúkne šikovný lodný kuchársky tím. Gastronomický zážitok vás nevíjde draho, ceny v reštaurácii sú veľmi priaznivé.