• Neobmedzený vstup do kúpeľov

 • Množstvo bazénov

 • Detský kútik a ihrisko

 • Dieťa do 5,9 rokov zdarma

 • Polpenzia po celú dobu

Nový hotel pri rakúskych hraniciach je chodbou priamo napojený na termálne kúpele s 1 500 m² vodnej plochy. Užite si neobmedzený oddych. Deti do 5,9 rokov majú pobyt s polpenziou zdarma. Kupóny sú platné až do júna 2018.

Štvorhviezdičkový zážitok pre celú rodinu

Gotthard Therme Hotel & Conference **** leží v najzápadnejšom maďarskom meste Szentgotthárd len 1,5 km od rakúskych hraníc. Rozľahlé priestory hotela sú nové a luxusne zariadené, ochotný personál vám maximálne spríjemní pobyt. Množstvo informácii naviac dostanete v češtine.


V roku 2015 server booking.com ocenil Gotthard Therme Hotel & Conference **** ako jeden z najlepších hotelov podľa zákazníkov s ratingom 8.7 z 10 možných .


Ideálne ubytovanie pre rodiny s deťmi

Veľké dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú vlastné sociálne zariadenie, fén, nastaviteľnú klimatizáciu, minibar, telefón, trezor, TV/SAT a WiFi. K väčšine z nich patrí aj balkón, z ktorého je krásny pohľad do hotelovej záhrady a na okolitú krajinu.


Hotel myslí aj na rodiny s deťmi, personál vám na požiadanie dá k dispozícii detskú postieľku, vaničku, detské schodíky a sedátko na WC alebo jedálenskú stoličku.


Príjemná hotelová reštaurácia s terasou a nádherným výhľadom do záhrady ponúka to najlepšie z tradičných maďarských špecialít a medzinárodnej kuchyne. Miestny šéfkuchár kladie dôraz na použitie tých najkvalitnejších surovín a inováciu jedál podľa chuti hostí. V čase obeda a večere sa dá pre deti pripraviť špeciálne detské menu.

Termálne kúpele prepojené s hotelom

Do termálnych kúpeľov St. Gotthard Spa & Wellness s 1 500 m² vodnej plochy môžete ísť z izby rovno v župane, sú totiž prepojené chodbou s hotelom. Vďaka chodníkom z prírodného kameňa, palmám a iným exotickým rastlinám, sa budete cítiť ako pri Stredozemnom mori.

 • V zážitkovej časti kúpeľov vás čakajú bazény s termálnou vodou,perličkové bazény a zábavné animačné programy.
 • Deti iste ocenia množstvo šmýkačiek a iných atrakcií, detský kútik a vonkajšie ihrisko.
 • Za príplatok môžete využiť saunový park, fitness centrum alebo bohatú ponuku masáží.

Štvorhviezdičkový zážitok pre celú rodinu

Gotthard Therme Hotel & Conference **** leží v najzápadnejšom maďarskom meste Szentgotthárd len 1,5 km od rakúskych hraníc. Rozľahlé priestory hotela sú nové a luxusne zariadené, ochotný personál vám maximálne spríjemní pobyt. Veľa informácií naviac dostanete v češtine.

Veľké dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú vlastné sociálne zariadenie, fén, nastaviteľnú klimatizáciu, minibar, telefón, trezor, TV/SAT a WiFi. K väčšine z nich patrí aj balkón, z ktorého je krásny výhľad do hotelovej záhrady a na okolitú krajinu.

Príjemná hotelová reštaurácia s terasou a nádherným výhľadom do záhrady ponúka to najlepšie z tradičných maďarských špecialít i medzinárodnej kuchyne. Miestny šéfkuchár kladie dôraz na použitie tých najkvalitnejších surovín a inovácii jedál podľa chuti hostí. V čase obeda a večere možno tiež pripraviť pre deti špeciálne detské menu.

Ideálne ubytovanie pre rodiny s deťmi

Hotel myslí aj na rodiny s deťmi, personál vám na požiadane poskytne detskú postieľku, vaničku, detské schodíky a sedátko na WC alebo jedálenskú stoličku.Vo wellness nájdu deti detský a výukový bazén i šmýkačky.

Vítaní sú aj domáci miláčikovia, na izbe pre ne bude prichystaný peliešok a miska na kŕmenie, na recepcii dostanete tipy na prechádzku so psom aj kontakt na zverolekára a psí kozmetický salón.

Dodatočné info

Deti:

 • 1 dieťa do 5,9 rokov zdarma na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa do 13,9 rokov 30 €/noc na prístelke vrátane polpenzie (pre dátumy do 28.12.2017).

 • Dieťa do 13,9 rokov 31 €/noc na prístelke vrátane polpenzie (pre dátumy od 2.1.2018).

 • Možnosť priplatenia Family room, kde s vami môžu bývať 2 deti do 5,9 rokov zdarma.

 • Ceny detí platia v prípade obsadenia izby min. 2 dospelými osobami.

Príplatky:

 • Vianočný príplatok (22.12. - 28.12.) 10 €/osoba/noc.

 • Príplatok za štátny sviatok (15. - 18.3., 30.3. - 2.4., 27.4. - 1.5., 18. - 21.5.): 15 €/osoba/noc.

 • Príplatok za rodinnú izbu (2 dospelí + 2 deti do 5,9 rokov) 20 €/izba/noc.

 • Miestny poplatok 1,7 €/osoba od 18 rokov/noc.

Ďalšie info:

 • Uvedené ceny platia pri obsadenosti izby min. 2 osobami.

 • FIRST MINUTE varianty sú platné iba v prípade, ak si kúpite a rezervujete svoj pobyt najneskôr do 30.11.2017 na obdobie 2.1. - 29.6.2018.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Tomáš B.)

Solidní hotel v klidné lokalitě, dobrý servis i pokoje, slušný výběr z jídel jak na snídani tak na večeři, wellness příjemný, příjemný pobyt, dobrá komunikace z hotelem při rezervaci.

Vynikajúce (Pavol D.)

Izby veľké a čisté, pohodlné postele, žaidne vyležané matrace, veľká manželská posteľ bola aj pre deti. Veľký šatník. Na izbe sme dostali župany pre všetky osoby vrátane detí ( pre deti treba zobrať svoje, pretože je dostupná len jedna veľkosť XL). Izby boli upratované každý deň ( treba však na dvere vyvesiť ceduľku). Strava úplna bomba, výborné raňajky, veľký výber - myslím, že si vyberie každý. Pri večeri však treba myslieť na to, že za nápoje sa platí. Aquapark pekný, v zime sú však zatvorené vonkajšie bazény, pre deti dve šmykľavky. Po 11:00 však nenájdete voľné lehátko. Je tu aj plavecký bazén 6 dráh 25m, paráda. Bufet pri bazéne celkom slušne zásobovaný, dve kompletné denné menu plus jedlá na objednávku, zákusky, ceny, oproti aquaparkom u nás, o 30 percent lacnejšie. A naviac personál vždy usmiaty a ústretový. Dohovoríte sa maďarsky, nemecky, angličtina pobiednejšie. Ceny sú uvádzané v eurách a HUF, hotel má "špeciálny kurz HUF/EUR", takže je výhodné platiť na záver pobytu v HUF v hotovosti.

Vynikajúce (Jarmila D.)

Prostředí hotelu čisté, útulné, pokoje prostorné. Trezor bez příplatku na pokoji. Strava jako vždy v Maďarsku exkluzivní. Wellness super, všem se nám tam moc líbilo a vůbec se nám nechtělo domů. Personál hotelu byl příjemný, v pohodě jsme se domluvili německy.

Tipy na výlet

St. Gotthard Spa & Wellness

St. Gotthard Spa & Wellness

Vďaka chodníkom z prírodného kameňa, palmám a iným exotickým rastlinám, sa budete v St. Gotthard Spa & Wellness cítiť ako pri Stredozemnom mori. V zážitkovej časti kúpeľov vás čakajú bazény s termálnou vodou, deti určite ocenia množstvo šmýkačiek a iných atrakcií, detský kútik a vonkajšie ihrisko. Celodenné vstupné vás vyjde na 3 300 HUF (cca 11 €).

Szombathely

Szombathely

Mesto na západe Maďarska je turisticky obľúbené kvôli pamiatkam z čias rímskeho impéria, ale aj kvôli bohatému kultúrnemu životu a príjemnému prostrediu, ktorému dominuje rybník Csónakázó s krásnym okolitým parkom. Najzaujímavejším prvkom mesta je Iseum, múzeum vystavané na mieste bývalého Isidinho chrámu.

Úzkokoľajka Lenti

Úzkokoľajka Lenti

Z Lenti vychádza najdlhšia (32 km) úzkokoľajná dráha Maďarska. Užite si krásnu prechádzku lesmi Zajda, trať je navyše napojená nielen na štátne dráhy, ale aj na veľa turistických aj cyklistických chodníkov, pre ktorých sa môžete vydať za čerstvým vzduchom. Zlatým klincom je potom konečná stanica s múzeom lesníctva a železníc.