• Neobmedzené wellness a fitness

 • Vnútorný bazén a vírivka

 • 3 sauny a tepidárium

 • Bohaté raňajky či polpenzia

 • Nejlepší maďarský hotel

Zažite romantiku ako z filmu v hoteli Stácio ocenenom ako Najlepší maďarský 4* hotel roku 2015. Raňajky alebo polpenzia a neobmedzený vstup do bohatého wellness s rozlohou 1 000 m². Ideálny pobyt pre zamilovaných.

Nezabudnuteľná dovolenka v hoteli Stácio ****

Hotel Stácio **** vás zaujme na prvý pohľad - je postavený v štýle luxusnej talianskej vily a je obklopený tichou záhradou s romantickým jazierkom. Do Budapešti sa dostanete do 15 minút cesty autobusom (zastávka pár metrov od hotela).


Hotel je ocenený ako Najlepší 4* maďarský hotel roku 2015


Izby sú nádherne zariadené v 4* štandarde, nechýba v nich pohodlná posteľ, na ktorej sa vďaka kvalitným matracom vyspíte naozaj doružova. Ďalej je tu minibar a LCD TV a vlastné sociálne zariadenie.

Či už sa rozhodnete pre polpenziu, alebo len raňajky, oboje je v hoteli Stácio zážitkom, nájdete tu všetko, na čo si spomeniete. Raňajky i večere sa podávajú podľa počtu klientov - teda buď formou bufetu (v prípade väčšieho počtu hostí), alebo výberom z menu.


Zákazníci Zľavokingu oceňujú wellness centrum, skvelé jedlo a milý personál.


Luxusné wellness centrum

Súčasťou hotela je aj bohaté wellness centrum s rozlohou 1 000 m². Tu si môžete užívať ničím nerušený oddych v priestrannom bazéne, vírivke a troch saunách.

Relaxovať môžete aj v parnom kúpeli, pri Kneippovej terapii, v relaxačnej miestnosti s morskou klímou a vyhrievanými lavicami.

Budapešť - mesto kultúry, histórie a termálov

Maďarská metropola na Dunaji má bohatú históriu a je zaradená v zozname pamiatok UNESCO - nielen preto je turistami veľmi obľúbená. V Budapešti sa nikdy nemôžete nudiť, pretože je tu veľa atrakcií a zaujímavostí.  


Prečítajte si dojmy týmu Zľavoking, ktorý v hoteli strávil víkend.

Nezabudnuteľná dovolenka v Hoteli Stácio ****

Hotel Stácio **** vás zaujme na prvý pohľad - je postavený v štýle luxusnej talianskej vily a je obklopený tichou záhradou s romantickým jazierkom. Do Budapešti sa dostanete do 15 minút cesty autobusom (zastávka pár metrov od hotela).


Hotel je ocenený ako Najlepší 4* maďarský hotel roka 2015.


Izby sú nádherne zariadené v 4* štandarde, nechýba v nich pohodlná posteľ. Ďalej je tu minibar, LCD TV a vlastné sociálne zariadenie. Raňajky i večere sa podávajú v reštaurácii podľa počtu hostí buď formou bufetu (v prípade väčšieho počtu hostí) alebo výberom z menu.

Luxusné wellness centrum

Súčasťou hotela je aj bohaté wellness centrum s rozlohou 1 000 m². Tu si môžete užívať ničím nerušený oddych v priestrannom bazéne, vírivke a troch saunách. Relaxovať môžete aj v parnom kúpeli, pri Kneippovej terapii či v relaxačnej miestnosti.


Prečítajte si dojmy tímu Zľavoking, ktorý v hoteli strávil víkend.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2 rokov zdarma vr. detskej postieľky.

 • Dieťa do 6 rokov zdarma bez prístelky.

 • Dieťa do 12 rokov 20 €/osoba/noc v prípade prístelky.

 • Dieťa nad 12 rokov 40 €/osoba/noc v prípade prístelky.

 • Deti majú v cene rovnakú stravu ako dospelí (raňajky či polpenzia).

 • V každej izbe môže byť maximálne 1 detská postieľka či prístelka.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1 €, alebo 300 HUF/osoba/noc.

 • Parkovací poplatok 990 HUF/vozidlo/noc.

 • Vianočný pobyt (15. - 28.12.) za príplatok 15 €/osoba/pobyt. Pobyt zahŕňa navyše ochutnávku vianočných nápojov a dobrôt, prekvapenie pod stromčekom, neobmedzené vyžitie šípok a stolného futbalu. Počas uvedného termíne je možný pobyt iba s týmto príplatkom.

Ďalšie info:

 • Skorý check in, alebo neskorý check out je nutné nahlásiť pri rezervácii.

 • Rezervácia pobytu najneskôr 7 dní pred príchodom. Po potvrdení rezervácie už nie je možné pobyt zrušiť.

 • FIRST MINUTE varianty sú platné iba v prípade, že si kúpite a zarezervujete pobyt najneskôr do 1.12.2017.

 • Info na cesty:

 • Hotel je ľahko dostupný autom, do centra sa však pohodlne dostanete aj žltým Volán autobusom, ktorý stojí asi 100 metrov od hotela a jazdí pravidelne počas celého dňa (lístok stojí cca 300 HUF/osoba/jedna cesta).

 • Autobusom sa zvezte na zastávku Kőbánya-Kispest (konečná autobusu), odkiaľ jazdí metro do centra mesta. Na rovnakú zastávku môžete dôjsť aj autom, sú tu garáže, kde môžete parkovať a do centra potom rovnako pokračovať metrom.

 • Na Kőbánya-Kispest je tiež nákupné centrum (potraviny, oblečenie...).

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 20 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Vladimír S.)

Výborná strava, skvělý personál, ubytování v pořádku. Nedostatkem je studená voda v bazénu, obzvlášť přijdete-li z venku promrzlý. Jedna malá vířivka, ve které se usadí na velmi dlouho pár těch co přišli dříve.

Vynikajúce (Iva K.)

Tento voucher jsem si již zakoupila podruhé, neboť jsem byla s tamními službami velice spokojena.

Vynikajúce (Ivana Chocholatá C.)

Hotel byl velmi pěkný a příjemný, prostředí odpovídalo popisu. Snídaně byly pestré a moc dobré. Personál příjemný. Věděli jsme, že hotel je poměrně daleko od centra, ale autobusová zastávka je asi 3 min. od hotelu a s trochou plánování jsme se pohodlně dostali do centra i z centra. Po celodenních prohlídkách města jsme ocenili a využívali wellness.

Tipy na výlet

Tropicarium

Tropicarium

Aligátory, exotické vtáky, nebezpečné plazy a opice, to všetko nájdete v budapeštianskom Tropicariu. Najväčšou zaujímavosťou obľúbenej turistickej atrakcie sú však žraloky plávajúce v obrovskom akváriu iba pár centimetrov od vás. Každých pätnásť minút sa navyše môžete tešiť na zážitok z pravého tropického dažďa.

Kúpele Gellert

Kúpele Gellert

Vo veľkolepých priestoroch takmer 100 rokov starých kúpeľov nájdete bazén s termálnou vodou, krytý bazén s perličkovým kúpeľom, vonkajší bazén s termálnou vodou, vírivku, saunu, solárium a parné kúpele.

Termálna liečivá voda v kúpeľoch Gellert je vhodná pre liečbu kĺbových a srdcových ochorení, problémov s krvným obehom aj dýchacím ústrojenstvom.

Nadchne vás aj bohatá ponuka wellness služieb, medzi ktoré patria osviežujúce a thajské masáže, kozmetika, manikúra a pedikúra.

Celodenný vstup cez víkend pre dospelého stojí 5 700 HUF (cca 19 €), cez týždeň 5 500 HUF (cca 18 €). Kúpele sú otvorené každý deň od 6:00 do 20:00 hodín.

Kúpele Széchenyi

Kúpele Széchenyi

Najznámejšie budapeštianske kúpele ponúkajú vnútorné aj vonkajšie plavecké a odpočinkové bazény, vírivku, komory s parou, sauny a mnoho liečebných aj relaxačných procedúr.

Medzi 21 bazénmi nájdete bazény s termálnou vodou s teplotou 28 - 40 °C, plavecké aj zážitkové bazény. Termálna liečivá voda pôsobí priaznivo na ochorenia kĺbov, srdcové choroby ale tiež pomáha pri rehabilitácii po rôznych zraneniach.

Celodenný vstupné pre dospelého stojí 5 400 HUF (cca 15 €) a komplex je otvorený každý deň od 6:00 do 22:00 hodín. Ak máte radi relax v teplej vode, neváhajte ani chvíľu a tieto kúpele navštívte.