• Polpenzia

 • Celodenný vstup do kúpeľov

 • Sauna neobmedzene

 • Úschovňa bicyklov

 • Vynikajúce hodnotenie

Pobyt v rodinnom hoteli Amstel *** v historickom kúpeľnom meste Györ. Užite si celodenný vstup do kúpeľov, polpenziu, saunu a mnoho ďalších výhod v hoteli priamo pri Dunaji.

Hotel len kúsok od kúpeľov

Rodinný hotel Amstel nájdete v rozľahlej záhrade na brehu Dunaja len pár krokov od termálnych kúpeľov a neďaleko historického centra. Užite si svoju dovolenku práve tu a doprajte si parádny relax bez stresu a každodenného zhonu. Areál hotela poskytuje dosť miesta pre deti, ideálnej rodinnej dovolenke teda nestojí nič v ceste.

K hotelu je naviac aj veľmi dobrá dostupnosť, takže ak nevlastníte auto, môžete využiť vlak alebo autobus. Vlakovú a autobusovú stanicu nájdete v Györi hneď vedľa seba a nachádzajú sa cca 2 km od hotela.

Hneď pri hoteli je aj cyklotrasa, takže si pobyt môžete kedykoľvek počas priaznivého počasia spestriť jazdou na bicykli.

Izby hotela sú útulne vybavené vlastné sociálne zariadenie, minibar a TV. Súčasťou izby je aj malá chodba so vstavanou skriňou.

Vynikajúca polpenzia, ktorá vám zachutí

Hotelová reštaurácia vás očarí nielen svojou čistotou. Veľký krídlový klavír pri jedle navodí pohodovú atmosféru. Po celú dobu pobytu sa o vás v reštaurácii postará veľmi milý a profesionálny personál. K dispozícii sú tiež jedálne lístky v českom jazyku.

Raňajky sú podávané formou bufetu (7:00 - 10:00 hod), obed (12:00 - 22:00 hod) alebo večera - výber z 2 menu, ktoré sa skladajú z predjedla, polievky, hlavného chodu a dezertu (predjedlo a polievku môžete medzi sebou ľubovoľne vymeniť).


Hostia oceňujú tiež skvelú polohu hotela - žiadny hotel nie je ku kúpeľom Györ tak blízko, ako je hotel Amstel.

Hotel len kúsok od kúpeľov

Rodinný hotel Amstel nájdete v rozľahlej záhrade na brehu Dunaja len pár krokov od termálnych kúpeľov a neďaleko historického centra. Areál hotela poskytuje dosť miesta pre deti, ideálnej rodinnej dovolenke teda nestojí nič v ceste.

Izby hotela sú útulne vybavené: vlastné sociálne zariadenie, minibar a TV. Súčasťou izby je aj malá chodba so vstavanou skriňou.

Vynikajúca polpenzia, ktorá vám zachutí

Hotelová reštaurácia vás očarí, atmosféru pri jedle vykúzli veľký krídlový klavír. Po celú dobu pobytu sa o vás v reštaurácii postará milý a profesionálny personál. K dispozícii sú tiež jedálne lístky v českom jazyku.

Raňajky sú podávané formou bufetu (7:00 - 10:00 hodín), večere sa skladajú z predjedla, polievky, hlavného chodu a dezertu (predjedlo a polievku môžete medzi sebou ľubovoľne meniť).


Hostia oceňujú tiež skvelú polohu hotela - žiadny hotel nie je ku kúpeľom Györ tak blízko ako hotel Amstel.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 10 rokov s raňajkami zdarma.

 • Možnosť dokúpenia polpenzie 7 €/noc.

 • Dieťa do 18 rokov 22 €/noc na prístelke vrátane polpenzie + 4,5 € lístok do kúpeľov.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,5 €/osoba/noc (na zaplatenie na mieste).

Ďalšie info:

 • V týchto termínoch nie je možné kupón uplatniť: 15.5. - 28.5.2018, 27.6. - 11.7.2018, 27.4. - 8.5.2018.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zadarmo

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Libuše ?.)

Na pěkném místě, blízko města. Poskytnuty byly veškeré služby. Ochotný personál.

Vynikajúce (Přemysl G.)

Zdravím, v hotelu jsme byli 6 noci. Vše odpovídalo popisu .Hotel fajn, čistota super a personál příjemný!! Jídlo vcelku dobré, vícechodové menu, porce menší, ale k najezení plně stačí. Jen nás trochu rozladilo 3 krát málo teplá večeře... Ale jinak super. Umístění hotelu super, cca 200 metrů od lázní, kousek centrum. Dále doporučuji navštívit v okolí termální lázně Velký Meder na SK, památka Panonhalma cca 20 km od Gyoru. Hotel doporučuji!! Grusser

Skvelé (Libuše D.)

Hotel v blízkosti termálů, personál příjemný, vše co bylo ve voucheru napsáno navíc k pobytu, jsme dostali.

Tipy na výlet

Kúpele Rába Quelle

Kúpele Rába Quelle

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C. Tá je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje problémy s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov, nechýbajú tu ani tobogány a saunový svet. Súčasťou saunového sveta je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne od nedele do štvrtka (9:00 - 20:00 hodín, v piatok, sobotu a počas štátnych sviatkov (9:00 - 21:00 hodín). Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v ďalšie dni svojho pobytu, celodenný vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 10,5 €)/dospelá osoba a 2 100 HUF (cca 17 €)/dieťa 3 - 14 rokov.

Györ

Györ

Maďarské mesto Györ sa nachádza len kúsok od slovenských hraníc a jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období. Úzke uličky medzi historickými budovami, pobrežie Ráby a jedného z ramien Dunaja, obľúbené termálne kúpele, reštaurácia s maďarskými špecialitami, rozmanité kultúrne podujatia, to všetko na vás v Györi čaká.

Westy Hajó

Westy Hajó

Užite si poriadnu porciu romantiky na brehu jedného z ramien Dunaja a zájdite si na večeru do Westy Hajó - reštaurácia a pizzeria na lodi. Špeciality maďarskej kuchyne, ale aj šaláty, ryby či cestoviny vám ponúkne šikovný lodný kuchársky tím. Gastronomický zážitok vás nevíjde draho, ceny v reštaurácii sú veľmi priaznivé.