• Celodenný vstup do kúpeľov

 • Sauna a fitness neobmedzene

 • Polpenzia po celú dobu

 • Fantastické hodnotenie

 • Hotel zo známej siete Danubius

Relaxujte v centre populárnych kúpeľov Györ s ubytovaním v štýlovom hoteli Rába *** patriacom do siete prestížnych hotelov Danubius. Tešte sa na bohatú polpenziu a celodenný vstup do kúpeľov vzdialených 10 min chôdze.

Ubytujte sa iba 10 minút od kúpeľov Györ

Priamo v centre najobľúbenejšieho maďarského kúpeľného mesta Györ nájdete hotel Rába ***, ktorý vás nadchne štýlovým interiérom, ochotným personálom a perfektnými službami typickými pre všetky hotely prestížnej hotelovej siete Danubius.

Hotel stojí v barokovom centre mesta, blízko všetkých kaviarní a reštaurácií a zároveň len 10 minút chôdze od populárnych kúpeľov. Disponuje komfortne zariadenými izbami s vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha) a fénom. V izbe je k dispozícii TV, telefón, rádio a minibar.

Nechajte sa rozmaznávať gastronómiou i wellness

Súčasťou hotela je Belgická reštaurácia s raňajkovou miestnosťou, v ktorej si každé ráno pochutnáte na bohatom bufete. Ďalej sa môžete tešiť na gastronomický zážitok pri večeri s 3 chodmi.

V hoteli sa nachádza aj kaviareň s reštauráciou, ktorá je zariadená v duchu belgických reštauračných zariadení - môžete tu ochutnať aj pochúťky belgickej kuchyne. Milovníkov piva potom poteší ponuka viac ako 25 druhov vychýrených belgických pív.

V rámci kupónu ďalej môžete relaxovať neobmedzene vo fínskej saune či si telo pretiahnuť vo fitness.

Za príplatok si môžete zájsť na masáž alebo do solária, spoznať okolie z konského chrbta, zájsť si na tenis či bowling alebo snáď okúsiť maďarskú kultúru v mnohých pamiatkach, múzeách alebo divadlách.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 6 rokov zdarma na prístelke vrátane stravy.

 • Dieťa do 13,9 rokov 36 €/2 noci, 53 €/3 noci, 68 €/4 noci.

 • Deti od 14 rokov cena ako dospelí.

 • Maximálny počet detí v izbe je 2.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,5 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Parkovanie 7 €/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Ivana K.)

Hotel starší, ale čistý. Personál v pohodě, domluvit se lze jen v AJ, NJ, nebo maďarsky.

Vynikajúce (Klára ?.)

Pobyt byl skvělý, zvláště oceňujeme velikost pokoje, skvělé večerní menu v restauraci - mají báječného kuchaře nebo kuchařku, opravdu velmi chutné jak mezinárodní jídla (Caesar salát, noky, crème brûlée), tak inspirace maďarskou kuchyní (gypsy roast). Užili jsme si to moc! A vstup do lázní byl jen třešničkou na dortu, hledáme termín, kdy bychom se mohli vrátit.

Vynikajúce (Eva C.)

Prostředí hotelu - trochu starší vybavení, ale čisto. Je dobré mít dopředu rezervované parkoviště. Strava výborná, pro hotelové hosty výběr ze 4 polévek, 4 hlavních jídel a 4 dezertů (jídelní lístek na každý den stejný), personál velmi ochotný a milý. Určitě doporučujeme projít se po centru a kolem řeky Ráby.

Tipy na výlet

Kúpele Rába Quelle

Kúpele Rába Quelle

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C. Tá je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje problémy s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov, nechýbajú tu ani tobogány a saunový svet. Súčasťou saunového sveta je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne od nedele do štvrtka (9:00 - 20:00 hodín, v piatok, sobotu a počas štátnych sviatkov (9:00 - 21:00 hodín). Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v ďalšie dni svojho pobytu, celodenný vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 10,5 €)/dospelá osoba a 2 100 HUF (cca 17 €)/dieťa 3 - 14 rokov.

Xantus János ZOO

Xantus János ZOO

Györ je nielen mestom architektúry a termálnych kúpeľov. Ak cestujete s deťmi, určite pri návšteve Györu nevynechajte miestnu Xantus János ZOO plnú domácich aj exotických zvierat. Ide o malú zoologickú záhradu ideálnu pre pokojné rodinné popoludnie, uvidíte dravca, bylinožravcov, primáty, vtáctvo aj plazy.

Györ

Györ

Maďarské mesto Györ sa nachádza len kúsok od slovenských hraníc a jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období. Úzke uličky medzi historickými budovami, pobrežie Ráby a jedného z ramien Dunaja, obľúbené termálne kúpele, reštaurácia s maďarskými špecialitami, rozmanité kultúrne podujatia, to všetko na vás v Györi čaká.