Rodinný Hotel Milano Vermiglio *** nájdete uprostred hôr blízko známeho skiareálu Passo Tonale. Jedná sa o ideálne miesto na zimnú dovolenku. Skibus zastavuje priamo pred hotelom a vďaka polpenzii ochutnáte i typické pokrmy z oblasti Trentino.

Dovolenka v rodinnom hoteli pri Passo Tonale

Príjemný pobyt v horách vám poskytne Hotel Milano Vermiglio *** a to rovno v Alpách v blízkosti lyžiarskeho strediska Passo Tonale. Zastávka skibusu sa nachádza priamo pred hotelom.

Budete ubytovaní v izbách s TV, balkónom s výhľadom na hory a vlastnou kúpeľňou so sprchou, WC a fénom. Spoločné priestory hotela zahŕňajú halu, bar, televíznu miestnosť a samozrejme reštauráciu. Tešte sa na domácu kuchyňu, raz týždenne sa podáva typická talianska kuchyňa. Vo vstupnej hale je k dispozícii WiFi.

Skúsený personál sa postará o vaše pohodlie. Rodina Longhi prevádzkuje hotel už viac ako 40 rokov a snaží sa vždy, aby si hostia užili pokojnú dovolenku a odpočinuli si v horskom prostredí od ruchu a stresu.

Dodatočné info

 • Deti či ďalšie osoby platia plnú cenu.

 • Miestny poplatok 1,50 €/osoba od 14 rokov/noc.

 • Možnosť bezlepkovej stravy.

 • Kupón nie je možné využiť v termíne 15.3. - 20.3. a 7.4. - 19.4.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci miláčik povolený

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Park Adamello

Park Adamello

Park Adamello je najrozľahlejším chráneným územím v Alpách a vôbec v strede Európy, rozkladá sa totiž na 250 tisícoch hektároch. Najpozoruhodnejším prírodným úkazom je masív Adamello, najväčší taliansky ľadovec, za pozornosť ale stoja aj početné nádherné údolia. Najkrajšie výhľady umožňuje trasa Alta Via dell'Adamello, ktorá sa v dĺžke 50 km vinie naprieč celým parkom. Vďaka veľkej rozlohe parku ho môžete navštívit z Lombardie, Južného Tirolska aj Tridentska.

Bormio Terme

Bormio Terme

Kúpele Bormio Terme ležia v centre mesta Bormia a sú rozdelené na vnútornú a vonkajšiu časť. Najväčšou atrakciou je bazén Quattro Stagioni (v preklade Štyri obdobia) a je čiastočne vnútri, ale čiastočne vonku, takže aj v zime si z neho užijete výhľad na zasnežené vrcholky hôr. Bazén má celoročne 33 °C. Nechýba ani plavecký bazén, pre deti zasa bazénik a pre každého potom tobogan (60 metrov). Zavítajte aj do saunového sveta (vstup od 16 rokov). Vstupné sa pohybuje od 16 do 26 € podľa sezóny.

Lyžiarske stredisko Passo Tonale

Lyžiarske stredisko Passo Tonale

Svetoznáme lyžiarske stredisko v Taliansku, ktoré sa pýši ľadovcom Presena s výškou 3 000 m n. m. Celková dĺžka zjazdoviek je cez 100 km a pýchou je čierna zjazdovka z Passo Paradiso do Tonale, samozrejmosťou je potom snowpark a funpark s 25 skokmi a prekážkami. Je tu tiež okolo 40 km bežkárskych tratí.