Útulný hotel v obklopení hôr

Hotel Villa Eden *** sa nachádza v srdci talianskych Dolomitov. Rodina, ktorá sa o hotel stará už od roku 1973, zariadila interiéry v typickom alpskom štýle. Ubytovanie je zabezpečené v komfortných izbách s balkónom alebo terasou s výhľadom na hory. K dispozícii vám bude TV, telefón, bezplatné WiFi pripojenie i kúpeľňa s fénom na vlasy a županom.

Výborné raňajky a večere pripravujú majitelia z lokálnych surovín. Tešte sa na tradičné jedlá a špeciality talianskej kuchyne a tiež na široký výber vín.

Po aktívne strávenom dni vám príde vhod relaxácia v hotelovom wellness centre s tureckým kúpeľom, saunou a vírivkou.

Hotel Villa Eden *** sa nachádza len pár kilometrov od lyžiarskych stredísk Alleghe Civetta a Marmolada (vzdialenosť 10 minút autom).

Dodatočné info

 • Deti do 3,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko.

 • Deti do 6,9 rokov s prístelkou a polpenziou 60 €/3 noci, 100 €/5 nocí a 140 €/7 nocí.

 • Deti do 11,9 rokov s prístelkou a polpenziou 90 €/3 noci, 150 €/5 nocí a 210 €/7 nocí.

 • Miestny poplatok 1 €/osoba od 13 rokov/deň.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci miláčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Ski areál Arabba Marmolada

Ski areál Arabba Marmolada

Lyžiarske stredisko Arraba patrí k európskym špičkám medzi ski areálmi. Je súčasťou oblasti Dolomiti Superski a spadá aj do svetoznámeho okruhu Sella Ronda (ten prepája Campolongo, Gardena, Sella a Pordoi). Priamo z dedinky Arabba sa dá dostať na Marmoladu, najvyšší vrchol Dolomitov. Vďaka výške 1 600 - 2 511 m n. m. a orientácii na sever poskytuje nadšencom zimných športov skvelé snehové podmienky až do jari. 22 moderných lanoviek a až 63 km zjazdoviek nie je ani zďaleka všetko, čo toto stredisko ponúka.

Ski areál Civetta

Ski areál Civetta

V oblasti Benátska uprostred vrcholkov Dolomitov sa pri mestečku Alleghe vo výške 1 000 až 2 200 m n. m. rozprestiera rozľahlý lyžiarsky areál. Z jednej strany sa nad nim týči legendami opradený masív Monte Pelmo a z druhej ešte majestátnejšia Civetta. Stredisko ponúka 80 km zjazdoviek, z čoho je až 75 km umelo zanežovaných, vďaka čomu je areál pokrytý snehom od decembra do apríla. Polovica zjazdoviek je červených, nájdete tu ale tiež modré, tých náročnejších - čiernych - je tu menej.

Marmolada

Marmolada

Hlavný ľadovec Marmolady (3 343 m n. m.) je zároveň aj najvyšším vrcholom Dolomitov. Skalný masív zapísaný na Zozname UNESCO je nielen jediným skutočným ľadovcom v oblasti, ale zaujímavý je aj svojou históriou. Počas 1. svetovej vojny totiž horské sedlo v tvare V predstavovalo dôležitý strategický bod, o ktorý mali záujem rakúsko-uhorské aj talianske vojská. Rakúskym jednotkám sa podarilo územie obsadiť ako prvým a začali tu budovať tzv. "Ľadové mesto", ktoré fungovalo ako základňa s ošetrovňou, kasárňou a sieťou tunelov až 2 roky. Dnes v konečnej stanici lanovky Serauta na Marmoladu nájdete najvyššie položené múzeum v Európe.