• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Rodinný penzión Maxim v rozprávkových Bojniciach

Wellness Penzión Maxim *** sa nachádza v pokojnej časti Bojníc a je obklopený krásnou záhradou a prírodou. Penzión má útulne zariadené izby s vlastným sociálnym zariadením (chladnička, WC, sprcha, fén) a WiFi.


Zákazníci Zľavokingu pozitívne hodnotia vynikajúcu stravu a ochotný personál penziónu. Sami sme pre vás penzión overili a chválime aj pokojné, tiché prostredie. Odporúčame návštevu miestneho zámku i krásnej ZOO, cesta k obom týmto atrakciám trvá len pár minút pešo.


V penzióne je jedáleň, v ktorej sa po celú dobu pobytu servíruje polpenzia. Večer si môžete spríjemniť posedením v bare alebo pri kozube.

Relax vo wellness

V hoteli si môžete vychutnať hotelové wellness. Odreagujete sa na jednej z masáží, oddýchnete si v saune a v odpočivárni. Na výber máte klasickú fínsku saunu, ďalej tiež parnú a infra saunu. Ak ste ešte nevyskúšali naložiť sa do bublajúcej vírivky, teraz budete mať možnosť.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Marko O.)

Všetko bolo super, prostredie a okolie penziónu, personál úžasný, strava výborná. Wellness ako z rozprávky. Odporúčam vašim zákazníkom urobiť si pešiu túru cez les na výhliadku ČAJKA. Neskutočný zážitok.

Skvelé (Jaroslava G.)

Prostředí se nám velmi líbilo, strava výborná. Pokoje sice menší, ale dostačující.

Dobré (Regina H.)

Raňajky sa pomali dopĺňali, bolo treba čakať, pečivo suché... Na izbe strašne malá kúpeľňa spolu s wc, ktorá nemala ani poriadne dvere, len zaťahovacie, ktoré sa poriadne ani nezatvárali....