• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Thermal Hotel Mesteri *** sa nachádza v obci Mesteri len asi 10 minút od obľúbeného Sárváru. Hotelové izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou, chladničkou, trezorom a kúpeľňou s fénom, toaletnými potrebami, sprchou a WC. Vďaka priestrannosti izieb je v nich možné tiež umiestniť prístelku pre dieťa.

Uvoľňujúci pobyt v kúpeľnom centre

V rovnakej budove nájdete tiež kúpeľné centrum s termálnymi bazénmi, kam máte v prevádzkových hodinách neobmedzený vstup zdarma. Všetky bazény majú teplotu okolo 35 °C, nájdete tu celkom päť bazénov, z toho jeden je určený pre deti.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jolana N.)

Prostredie veľmi vhodné pre staršie páry, ako sme my. Všetko, čo bolo uvedené na kupóne, sme dostali. So službami sme boli v maximálnej miere spokojní. Veľmi sa nám tu páčilo. Aj personál bol veľmi ústretový. Strava bola tiež veľmi chutná. Určite sa sem ešte vrátime.

Vynikajúce (Petr A.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Velmi hezké ubytování, velký pokoj i koupelna, dostatek prostoru, pěkné vybavení, výborné snídaně i večeře. Lázně jsou příjemně komorní bez davů lidí, ale plně funkční a nic nám v nich nechybělo. Obsluha je příjemná a ochotná, v prostorách recepce se servírují i nápoje a káva. Klidné, tiché prostředí, kde si odpočinete. V areálu je i restaurace, která umožňuje stravování po celý den.

Skvelé (emil J.)

Pohodové, poklidné prožití.