Ubytujte sa v slovenskom penzióne Bertrand
 • Ubytujte sa v slovenskom penzióne Bertrand

  Ubytujte sa v slovenskom penzióne Bertrand

 • Izby v penzióne Bertrand sú pekné a útulne zariadené

  Izby v penzióne Bertrand sú pekné a útulne zariadené

 • Po dlhom výlete si v izbe oddýchnete

  Po dlhom výlete si v izbe oddýchnete

 • Tešiť sa môžete na srdečné prijatie a domácku atmosféru

  Tešiť sa môžete na srdečné prijatie a domácku atmosféru

 • Budete sa cítiť príjemne

  Budete sa cítiť príjemne

 • Každé ráno sa dosýtosti naraňajkujete

  Každé ráno sa dosýtosti naraňajkujete

 • Každé ráno sa dosýtosti naraňajkujete

  Každé ráno sa dosýtosti naraňajkujete

 • Na bufetových stoloch si každý nájde jedlo podľa chuti

  Na bufetových stoloch si každý nájde jedlo podľa chuti

 • Aj deťom sa tu bude páčiť

  Aj deťom sa tu bude páčiť

 • Ubytujte sa v slovenskom penzióne Bertrand

  Ubytujte sa v slovenskom penzióne Bertrand

 • Malebné mestečko Gröbming máte len 15 minút pešo

  Malebné mestečko Gröbming máte len 15 minút pešo

 • Malebné mestečko Gröbming máte len 15 minút pešo

  Malebné mestečko Gröbming máte len 15 minút pešo

 • Užite si krásy, ktoré okolie ponúka

  Užite si krásy, ktoré okolie ponúka

 • Užite si krásy, ktoré okolie ponúka

  Užite si krásy, ktoré okolie ponúka

Celkové hodnotenie:
počet predaných
kupónov: 271

Kontaktné informácie:

Pension Bertrand
Einöd 4
Pruggern, 8965
Rakúsko

Ubytovanie v Taurách s rozprávkovou prírodou

Čarovné údolia, priezračné horské jazerá a na prvý pohľad nezdolateľné vrcholy Álp. To je len zlomok toho, čo vám môžu rakúske Taury ponúknuť. A práve tu, medzi dvomi malebnými horskými dedinkami Gröbming a Pruggern, nájdete penzión Bertrand. Ubytovaní budete v príjemne vybavených izbách.


Penzión Bertrand si zákazníci pochvaľujú pre rodinnú atmosféru. Penzión patrí slovenským majiteľom, pokiaľ teda neviete nemecky, nemusíte sa báť jazykovej bariéry.


Slovenský penzión a bohaté možnosti vyžitia

Nájdete tu tiež reštauráciu, kde sa podávajú raňajky formou bufetu. Súčasťou reštaurácie je aj televízia so slovenskými stanicami. Nechýba ani bar.

Ukončené

prodáno 100x
Bertrand je rodinný penzión uprostred alpskej prírody

Alpy v českom penzióne s polpenziou

prodáno 62x
Úžasné alpské panorámy

Rakúske Alpy v českom penzióne s polpenziou

prodáno 35x
Ubytujte sa v slovenskom penzióne Bertrand

Alpy v slovenskom rodinnom penzióne

Načítať ďalších 8 z 17 recenzií
Lenka Měcháčková

Vše odpovídalo nabídce. Chybělo jen posezení na balkóně, snídaně OK.

2 Pelnářová

Všechno bylo moc fajn, v penzionu vládne přímo rodinná atmosféra, pan majitel úžasně vaří a všude je krásně čisto (což je zásluha jeho manželky).

Eliška Dvořáková

Vše super.

Libor Zich

Připlatil jsem si za volná místa v pokoji která jsem nepotřeboval.

Odpoveď Hotela...

Dobrý deň, penzion je horská chata. Izby sú konštruované, podľa toho ako ich navrhli pre nami, teda nemáme 10 dvoj posteľových izieb. Ak si niekto objedná izbu pre dvoch a má na izbe posteľ navyše alebo dve, tak v tom fakt nevidím problém. Za izby s lôžkom sa nedopláca. Postele iba niesu nastlané. To ma ako zákazníka ozaj neobmedzuje v tom aby som mohol lyžovať. Ďakujeme.

Lenka Pšenicová

Popis hotelu i pobytu odpovídal, obdrželi jsme vše, co kupón nabízel. Prostředí penzionu pěkné, pár kilometrů od lyžařského střediska, penzion starší, pokoje starší, jídelna krásná, po rekonstrukci, jídlo výborné, personál ochotný a vstřícný.

Anna Sisková

Po príchode do Penziónu sme zistili, že samotný penzión stojí vedľa hlavnej a hlavne frekventovanej cesty. Počas celého pobytu sme sa pokúšali zachytiť signál Wifi, ktorá bola uvedená, že v penzióne je...nie síce v každej izbe, ale je...Vzhľadom k tomu, že sme potrebovali byť v el. spojení s prácou, potrebovali sme pripojenie na internet. Majiteľ penziónu nás niekoľko krát poslal do spoločných priestorov penziónu, že tam signál Wifi chytíme...až pri samotnom odchode nám povedal, že nevie čo to tam ten kolega vôbec dal, že tam žiadny signál nie je...Počas pobytu sme si teda zaplatili od operátora mobilné data, aby sme mohli aspoň zasielať firemnú korešpondenciu...Nazvať prihriate polotovary domácou kuchyňou, tiež nie je príliš presné....V prvý deň segedínsky guláš s mastným bravčovým mäsom, druhý polotovar rybie filé + polotovar hranolky a zemiakový šalát, tretí pečený bôčik zase s polotovarom s pečenými zemiakmi...nie sme "bio" rodina, ale ja osobne mám problém s cholesterolom a takáto strava pre mňa osobne nie je vhodná, a to nehovorím o malých deťoch! No a čo ma teda najviac naštvalo a čomu môžem v kľude povedať, že ide o zavádzanie zákazníka, tak je uvedenie tohto pobytu na Zlavomat! Počas pobytu sme totiž zistili od našich známych, s ktorými sme sa čírou náhodou stretli v tomto penzióne, že si pobyt rezervovali cez Booking.com a zaplatili na vlas rovnakú čiastku...716,-EUR ( dve dospelé osoby + dve deti 10 a 11 rokov). Skutočne teda nechápem v čom spočívala tá zľava zo Zlavomatu? To nehovorím o tom, že si nič dopredu nemuseli platiť, len si zarezervovali termín. My, po zaplatení kupónu a prečítaní neskorších recenzií, ktorý bolo na internete prevažne negatívnych sme boli viazaný tento pobyt bohužiaľ v spomínanom penzióne absolvovať....Boli sme zmierený, že ideme teda do staršieho objektu a teda bohužiaľ a do takéhoto prostredia...so všetkým sme sa museli zmieriť, nakoľko sme boli v tom, že zato je teda poskytnutá zľava.....ale keď sme zistili, že to tak v podstate nie je, a ešte vás niekto ťahá za nos, tak je to nanajvýš neseriózne. Po tejto skúsenosti musím konštatovať, že nielenže tento penzión už nikdy nenavštívime, ale ani budem po tejto skúsenosti objednávať žiadne pobyty cez Zlavomat, nakoľko v tom vidím, len akýsi špekulatívny ťah na zákazníka. Nevidím v tom žiadnu výhodu, naopak, zákazníka to zaväzuje. S pozdravom Anna Sisková 0911440088

Odpoveď Hotela...

Dobrý deň, v podmienkach je uvedené že WIFI sa nachádza v spoločných priestoroch to znamená bar, reštaurácia. Penzion je chorská chata v blízkosti lyžiarskych stredísk. Nie hotel, a už vôbec nie prispôsobený na administratívne činnosti. Je vedľa cesty tak ako 60% iných rezortov v tomto regióne, tak aby sa ľudia ľahko dostali k ziazdovkám, ktoré sú kúsok od nás. Nikde neuvádzame že sa nachádza v dedine ani na lúke či v lese. Tešíme sa každému názoru. Za pochopenie ďakujeme.

Vladislav Mareš

Veškeré služby odpovídali popisu nabídky. Celkově jsme byli spokojeni.

Lumír Václavík

S uvedenými službami jsem byli spokojeni. Personál příjemný, vstřícný.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK