• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik 12 €/noc

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Ubytovanie v luxusnom hoteli blízko kúpeľov

Hotel Batthyány Kúria **** je krásny historický zámoček, ktorý nájdete v nádhernom prostredí rozľahlej záhrady a hneď vedľa zámockého hotela Batthyány Kastélyszálló ****. Areál leží západne od Hévízu a známeho jazera Balatonu v pokojnej a malebnej dedinke Zalacsány.

Hostia budú ubytovaní v dvojlôžkových izbách (20 - 25 m²) s možnosťou prístelky, LCD TV, WiFi, trezorom, fénom, telefónom a klimatizáciou. Samozrejmosťou je tiež vlastná kúpeľňa vrátane kozmetiky, uterákov a županu.

Gurmánsky zážitok v reštaurácii

Maďarské špeciality si vychutnáte v elegantnej reštaurácii v Batthyány Kastélyszálló ****. Tu sa podáva polpenzia, svoje jedlo si môžete vybrať z bohatého bufetu. Kuchári vám na požiadanie pripravia tiež pokrmy vhodné pre vegetariánov, diabetikov a celiatikov.

Wellness centrum s termálnymi bazénmi

V luxusnom wellness centre, ktoré sa nachádza v hoteli Batthyány Kastélyszálló **** (cca 200 metrov od ubytovania) si môžete oddýchnuť v termálnom krytom aj vonkajšom bazéne, vírivke, saune, alebo pare. Doprajte si tiež rôzne druhy masáží, zábaly či aromatické kúpele.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Vlasta R.)

Vše bylo, jak bylo uvedeno v kuponu.

Vynikajúce (Tatiana G.)

Super výlet, ešte aj počasie nám vyšlo. O diviakovi s čučoriedkovou omáčkou sa mi bude ešte dlho snívať. A to mäso skoro nejem.

Vynikajúce (Jiří B.)

Ubytování a strava byla na úrovni, tak za nás supr. Jen ten wellness byl slabší a na tolik lidí nedostatečný.