Dovolenka v Mariánskych Lázních

Spoznajte blahodarnú silu liečivých prameňov

Upravené parky, nádherná architektúra, krása všadeprítomnej prírody a tiež slávna minulosť. Toto všetko si môžete v Mariánskych Lázních užívať plnými dúškami, rovnako tak, ako miestne pramene.

Navštívte Mariánske Lázne a nechajte sa rozmaznávať

Vychutnajte si spojenie atmosféry vychýreného kúpeľného mesta, liečebných procedúr a wellness. V kúpeľoch a ich okolí sa môžete tešiť na viac ako 40 minerálnych prameňov. Najznámejšími sú Rudolfov prameň, Ferdinandov prameň alebo najstarší Krížový prameň. Navštíviť môžete tiež slávnu Spievajúci fontánu.

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Vernostný systém

Cestujte, užívajte si a za každý nákup u nás navyše získavajte vernostné body, ktoré vám zaručia zľavu na váš budúci pobyt. 1 vernostný bod = 0,035 € zľava na ďalšiu dovolenku

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíčku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

GASTROTURISTIKA 19. 10. 2016

Ochutnajte Česko

Kyselo, vošouchy alebo kočičáky. Ak netušíte, čo sa skrýva pod týmito názvami je najvyšší čas to zistiť. A ako inak, než sa vydať na cesty a na vlastný jazyk ochutnať všetky regionálne špeciality, ktoré kraje Česka ponúkajú.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem