Dovolenka v Luhačoviciach

Zažite najobľúbenejšie moravské kúpele

Doprajte si perfektnú relaxáciu a pohodu v najväčších moravských kúpeľoch s tradíciou, ktorá siaha až do 17. storočia. Obklopení budete krásnou prírodou Bielych Karpát, nadchne vás architektúra Dušana Jurkoviča aj kúpeľná kolonáda a parky.

Luhačovice a ich liečivé minerálne pramene

Do Luhačovíc sa jazdí predovšetkým za liečbou a odpočinkom. Zatiaľ čo niektoré pramene sa používajú výhradne na kúpele a inhalácie, iné môžete voľne ochutnať v kúpeľnom parku a okolí. Najznámejšia je prírodná liečivá minerálna voda Vincentka, ktorá sa servírovala dokonca na cisárskom dvore a vo viedenských kaviarňach.

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Vernostný systém

Cestujte, užívajte si a za každý nákup u nás navyše získavajte vernostné body, ktoré vám zaručia zľavu na váš budúci pobyt. 1 vernostný bod = 0,035 € zľava na ďalšiu dovolenku

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíčku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

GASTROTURISTIKA 19. 10. 2016

Ochutnajte Česko

Kyselo, vošouchy alebo kočičáky. Ak netušíte, čo sa skrýva pod týmito názvami je najvyšší čas to zistiť. A ako inak, než sa vydať na cesty a na vlastný jazyk ochutnať všetky regionálne špeciality, ktoré kraje Česka ponúkajú.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem