Dovolenka v Krkonošiach

Najvyššie české hory vás už čakajú

Harrachov, Špindlerův Mlýn alebo Pec pod Sněžkou. Spoznajte krásu Krkonôš pekne zblízka. Najvyššie pohorie našich susedov uspokojí záujemcov o turistiku, zimné športy, nadšených cyklistov i priaznivcov oddychových wellness pobytov.

Záruka nikdy nekončiacej zábavy

Slnko vychádza a najvyššie české vrcholy sa majestátne týčia nad známymi horskými strediskami. Vy si užívate skvelé ubytovanie v Krkonošiach s polpenziou a premýšľate, či dnešný deň bude patriť turistike, lyžovaniu alebo relaxácii vo wellness. A čo takto návšteva chodníka v oblakoch alebo bobovej dráhy? Aký bude váš pobyt v Krkonošiach záleží len na vás.

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Vernostný systém

Cestujte, užívajte si a za každý nákup u nás navyše získavajte vernostné body, ktoré vám zaručia zľavu na váš budúci pobyt. 1 vernostný bod = 0,035 € zľava na ďalšiu dovolenku

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

GASTROTURISTIKA 19. 10. 2016

Ochutnajte Česko

Kyselo, vošouchy alebo kočičáky. Ak netušíte, čo sa skrýva pod týmito názvami je najvyšší čas to zistiť. A ako inak, než sa vydať na cesty a na vlastný jazyk ochutnať všetky regionálne špeciality, ktoré kraje Česka ponúkajú.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 23. 2. 2017

Biely kódex pre lyžiarov

Lyžiarska sezóna je stále v plnom prúde a pravdepodobne ešte mesiac aj bude. Či už sa chystáte na svah prvýkrát v sezóne, alebo znovu po týždennej pauze, mali by sme pre vás opacki základných pravidiel na svahu.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem