Dovolenka v Južných Čechách

Región rybníkov, pamiatok i krásnej prírody

Južné Čechy sú malebný kraj, ktorému vládne nespútaná Šumava, rieka Vltava a mnoho významných historických i kultúrnych pamiatok. Poďme spoločne objaviť tieto krásy vďaka našim pobytom.

Český Krumlov, Lipno a mnoho ďalšieho

Ak hľadáte kraj, kde si môžete užiť dovolenku presne podľa seba, Južné Čechy sú tou správnou voľbou. Kým milovníci histórie ocenia hrady a zámky na čele s Hlbokou nad Vltavou a Českým Krumlovom, milovníci hôr a turistiky potom zvolia ubytovanie na Šumave alebo priamo pri Lipenskej priehrade, kde už majú o zábavu postarané.

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Vernostný systém

Cestujte, užívajte si a za každý nákup u nás navyše získavajte vernostné body, ktoré vám zaručia zľavu na váš budúci pobyt. 1 vernostný bod = 0,035 € zľava na ďalšiu dovolenku

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 25. 7. 2017

Okolo Česka s bicyklom: Kde nájdete skvelé cyklotrasy?

Cyklistika sa stáva stále obľúbenejším športom. Nikomu sa však nechce jazdiť vedľa kamiónov alebo len dookola po miestnom parku. Kde sa teda nachádzajú zaujímavé a príjemné cyklotrasy? Pozrite sa na niektoré z nich v obľúbených destináciách v Česku.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem