Dovolenka v Jeseníkoch

České hory, ktoré vás očaria

Hľadáte pohodovú dovolenku, kde si užijete čistý vzduch a krásnu prírodu? Potom si vyberte jeden z našich výhodných pobytov pre dvoch alebo pre rodiny s deťmi a objavujte Jeseníky a ich krásy po celý rok.

Aktívny aj oddychový pobyt v Jeseníkoch

Slávne Priessnitzove kúpele Jeseník, Chodník v oblakoch na Dolnej Morave alebo prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráne zaručia, že sa tu nudiť nebudete. Kým v zime si tu užijete skvelé lyžovanie a bežkárske trate, v teplejších mesiacoch sú Jeseníky rajom turistiky a zaujímavých výletov. Zdolajte Praděd, zvezte sa na bobovej dráhe alebo navštívte Africké múzeum Holčovice.

Výhodné pobyty v Jeseníkoch

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Vernostný systém

Cestujte, užívajte si a za každý nákup u nás navyše získavajte vernostné body, ktoré vám zaručia zľavu na váš budúci pobyt. 1 vernostný bod = 0,035 € zľava na ďalšiu dovolenku

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 25. 7. 2017

Okolo Česka s bicyklom: Kde nájdete skvelé cyklotrasy?

Cyklistika sa stáva stále obľúbenejším športom. Nikomu sa však nechce jazdiť vedľa kamiónov alebo len dookola po miestnom parku. Kde sa teda nachádzajú zaujímavé a príjemné cyklotrasy? Pozrite sa na niektoré z nich v obľúbených destináciách v Česku.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 23. 2. 2017

Biely kódex pre lyžiarov

Lyžiarska sezóna je stále v plnom prúde a pravdepodobne ešte mesiac aj bude. Či už sa chystáte na svah prvýkrát v sezóne, alebo znovu po týždennej pauze, mali by sme pre vás opacki základných pravidiel na svahu.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem