Dovolenka v Hegykő

Odpočinok v maďarských kúpeľoch

Vychutnajte si dovolenku v kúpeľoch Hegykő, ktoré patria do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Navštíviť môžete tiež neďaleké rakúske Neziderské jazero, zámok Fertőd a ďalšie zaujímavosti v okolí.

Vychýrené termálne kúpele Hegykő vás nadchnú

Kúpele Hegykő nie sú medzi zahraničnými turistami veľmi známe, pokiaľ teda hľadáte maďarské termály, v ktorých bude minimum ľudí a nebudete sa musieť obmedzovať s ostatnými hosťami v bazénoch, určite vyrazte práve sem. Lokalita na severe Maďarska je nielen plná kúpeľov, ale aj nádhernej prírody. Ideálnym miestom na prechádzky a výlety je Národný park Fertö-Hanság alebo Neziderské jazero. Všetko navyše dobre dostupné - za hodinku z Viedne aj z Bratislavy.

Prečo cestovať s nami?

Bez jazykovej bariéry

Neovládate cudzí jazyk? Stačí sa zveriť do starostlivosti našej zákazníckej podpory a do cudziny sa môžete vydať bez obáv. Vyriešime za vás napríklad rezerváciu alebo akékoľvek ďalšie požiadavky priamo pri pobyte.

Cestovné poistenie

Chystáte sa do zahraničia? Potom si nenechajte ujsť výhodné cestovné poistenie, ktoré sme pre vás so spoločnosťou AXA pripravili, a to so zľavou 50 %. Bude o vás postarané v prípade úrazu aj straty batožiny.

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

GASTROTURISTIKA 12. 5. 2017

Gastronomický bedeker: Čo ochutnať v Maďarsku?

Cesta do Maďarska je zárukou stretnutí s kvalitnými pokrmami pripravovanými s maximálnou starostlivosťou. Maďarská kuchyňa je známa a obľúbená, a to nielen vďaka paprike. Aké dobroty možno nájsť u Maďarov na stole vám prezradí náš gastrosprievodca.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING, TO NAJLEPŠIE 7. 4. 2017

Najlepšie maďarské kúpele: Kam za dokonalým relaxom?

Na otázku "Čo je pre Maďarsko typické?" sa odpovede rôznia. Pre nás sú to ale predovšetkým celosvetovo vychýrené kúpele. Aké sú tie najväčšie? Aké sú tie najznámejšie? Čo sa kde lieči a kam sa oplatí ísť s deťmi? Na to všetko vám radi odpovieme.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíčku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem