Dovolenka v Európe

Aktívna aj relaxačná dovolenka v strednej Európe

Chystáte sa na dovolenku do zahraničia a nechce sa vám lietať? A čo takto dovolenka v Európe autom? S nami si môžete užiť pobyt v Maďarsku, na Slovensku, v Rakúsku, Poľsku a ďalších štátoch. Či už vás lákajú Alpy, Tatry alebo maďarské kúpele, určite si vyberiete.

Objavujte okolité štáty a získajte pobyt pre dvoch výhodne

Európa je krásny kontinent a stojí za to ho objavovať. Vyberte si z našej širokej ponuky pobytov po Európe a spoznajte krásy slávnych miest, kúpeľov i prírodných atrakcií. Navštívte Budapešť, Viedeň alebo poľský Krakov, doprajte si luxusný wellness pobyt alebo naopak, vyrazte zdolávať najväčšie európske hory. Vaša vysnívaná dovolenka na vás už čaká.

Výhodné pobyty v Európe

Prečo cestovať s nami?

Bez jazykovej bariéry

Neovládate cudzí jazyk? Stačí sa zveriť do starostlivosti našej zákazníckej podpory a do cudziny sa môžete vydať bez obáv. Vyriešime za vás napríklad rezerváciu alebo akékoľvek ďalšie požiadavky priamo pri pobyte.

Cestovné poistenie

Chystáte sa do zahraničia? Potom si nenechajte ujsť výhodné cestovné poistenie, ktoré sme pre vás so spoločnosťou AXA pripravili, a to so zľavou 50 %. Bude o vás postarané v prípade úrazu aj straty batožiny.

Výhodná cena

Je skvelé platiť menej a užívať si viac. Cestujte lacnejšie aj vy. Ponúkame pobyty až so 70% zľavou. Navyše vám garantujeme, že rovnaký pobyt za výhodnejšiu cenu nikde inde nezoženiete.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 21. 7. 2016

Ako preskočiť jazykovú bariéru ?

Chtěli byste na dovolenou do zahraničí, ale neumíte žádný cizí jazyk? Bojíte se, jak se dorozumíte, co když se vyskytne problém a vy si nebudete vědět rady? Máme pro vás tipy na pobyty a hotely v zahraničí, kde se dorozumíte česky.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem