Dovolenka v Dunajskej Strede

Dokonalý relax v termálnej vode

Nenechajte si ujsť výhodný relaxačný pobyt na Slovensku plný pohody. Či už vás láka vychýrený Thermalpark Dunajská Streda, múzeá alebo historické pamiatky, ste na správnom mieste.

Termály pre malých aj veľkých

Thermalpark v Dunajskej Strede je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších stredísk na južnom Slovensku. Čaká vás tu dokonalý oddych aj zábava. K dispozícii budete mať celkom 10 vnútorných i vonkajších bazénov s liečivou a termálnou vodou s teplotou 26 - 39 °C, ktorá priaznivo pôsobí predovšetkým pri problémoch pohybového ústrojenstva. Pre deti je tu detský bazén so šmýkačkou a tiež veža so siedmimi toboganmi.

Prečo cestovať s nami?

Zákaznícka podpora

Potrebujete s niečím pomôcť? Naša zákaznícka podpora vám rada s čímkoľvek poradí. Neviete si rady s rezerváciou? Zariadime ju za vás. Sme vám k dispozícii každý pracovný deň od 8 do 20 hodiny.

Cestovné poistenie

Chystáte sa do zahraničia? Potom si nenechajte ujsť výhodné cestovné poistenie, ktoré sme pre vás so spoločnosťou AXA pripravili, a to so zľavou 50 %. Bude o vás postarané v prípade úrazu aj straty batožiny.

Vieme, čo ponúkame

Sme špecialisti na cestovanie, a čo viac, cestovaním žijeme. Veľmi dobre tak poznáme našich partnerov aj lokality, ktoré máme v ponuke a vyberáme pre vás len tie najkvalitnejšie pobyty.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 14. 11. 2016

Nenechajte na seba doľahnúť jesennú depresiu

Pre niekoho znamená jeseň farby, babie leto a vôbec to najkrajšie obdobie v roku. Pre iných je ale toto ročné obdobie predovšetkým o nedostatku slnka a pochmúrnej nálade. Poďme si spoločne prejsť niekoľko tipov, ako s jesennou depresiou úspešne bojovať.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíčku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem