Dovolenka v Českom raji

Krásne výhľady, skalné mestá s roklinami aj veľa hradov a zámkov

Spoznajte krásy Českého raja s príjemným ubytovaním. Obdivovať môžete napríklad skalné mesto Prachovské skaly, hrad Trosky alebo vychýrený Zlatý chodník, ktorý vás dovedie k mnohým turistickým skvostom tohto regiónu.

Aktívna dovolenka pre rodiny aj páry

Jedným z najzaujímavejších útvarov v Českom raji sú bezpochyby Prachovské skaly, ktoré tvoria malé pieskovcové skalné mesto. Pre odvážnych sú potom lákadlom náhorné plošiny na jednotlivých skalách, z ktorých si môžete vychutnať úchvatný výhľad na celý Český raj. Cyklisti navyše iste ocenia, že je Český raj pretkaný cyklochodníkmi, ktoré vedú prekrásnym a unikátnym terénom.

Výhodné pobyty v Česku

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Vernostný systém

Cestujte, užívajte si a za každý nákup u nás navyše získavajte vernostné body, ktoré vám zaručia zľavu na váš budúci pobyt. 1 vernostný bod = 0,035 € zľava na ďalšiu dovolenku

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 25. 7. 2017

Okolo Česka s bicyklom: Kde nájdete skvelé cyklotrasy?

Cyklistika sa stáva stále obľúbenejším športom. Nikomu sa však nechce jazdiť vedľa kamiónov alebo len dookola po miestnom parku. Kde sa teda nachádzajú zaujímavé a príjemné cyklotrasy? Pozrite sa na niektoré z nich v obľúbených destináciách v Česku.

GASTROTURISTIKA 19. 10. 2016

Ochutnajte Česko

Kyselo, vošouchy alebo kočičáky. Ak netušíte, čo sa skrýva pod týmito názvami je najvyšší čas to zistiť. A ako inak, než sa vydať na cesty a na vlastný jazyk ochutnať všetky regionálne špeciality, ktoré kraje Česka ponúkajú.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem