Dovolenka v Budapešti

Historická metropola na Dunaji

Navštívte jedno z najkrajších miest Európy i sveta. A to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác, budova parlamentu či Rybárska bašta, ale tiež vďaka svetoznámym kúpeľom Gellért, Széchenyi a ďalším.

Výhodný pobyt v Budapešti

Romantika, bohatá história, kúpeľníctvo i moderná metropola. To všetko je Budapešť. Mesto, ktoré vám zaručí skvelú dovolenku či už hľadáte zábavu, alebo odpočinok a relaxáciu. Navštívte budovu parlamentu, nechajte sa očariť plavbou po Dunaji a spoznajte typickú maďarskú kuchyňu. Môžeme s pokojným svedomím zaručiť, že tu sa nudiť nebudete.

Výhodné pobyty v Budapešti

Prečo cestovať s nami?

Bez jazykovej bariéry

Neovládate cudzí jazyk? Stačí sa zveriť do starostlivosti našej zákazníckej podpory a do cudziny sa môžete vydať bez obáv. Vyriešime za vás napríklad rezerváciu alebo akékoľvek ďalšie požiadavky priamo pri pobyte.

Cestovné poistenie

Chystáte sa do zahraničia? Potom si nenechajte ujsť výhodné cestovné poistenie, ktoré sme pre vás so spoločnosťou AXA pripravili, a to so zľavou 50 %. Bude o vás postarané v prípade úrazu aj straty batožiny.

Výhodná cena

Je skvelé platiť menej a užívať si viac. Cestujte lacnejšie aj vy. Ponúkame pobyty až so 70% zľavou. Navyše vám garantujeme, že rovnaký pobyt za výhodnejšiu cenu nikde inde nezoženiete.

Čo si prečítať pred odjazdom?

GASTROTURISTIKA 12. 5. 2017

Gastronomický bedeker: Čo ochutnať v Maďarsku?

Cesta do Maďarska je zárukou stretnutí s kvalitnými pokrmami pripravovanými s maximálnou starostlivosťou. Maďarská kuchyňa je známa a obľúbená, a to nielen vďaka paprike. Aké dobroty možno nájsť u Maďarov na stole vám prezradí náš gastrosprievodca.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 9. 2. 2017

Čo navštíviť v Budapešti za 3 dny?

Ak vám v poslednej dobe zachutili eurovíkendy, Budapešť je ideálnou destináciou. Verte, že nálepka kúpeľné mesto rozhodne nevystihuje všetko, čo toto miesto ponúka. O tom, že tu toho čaká viac vás presvedčíme nižšie. A možno si pôjdete rovno zabaliť!

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem