Dovolenka v Bojniciach

Užite si dovolenku ako z najkrajších rozprávok

Bojnice, ktorých dominantou je zámok známy z rozprávok, sú skvelou lokalitou pre rodinnú dovolenku. Okrem mesta bohatého na možnosti kultúrneho vyžitia zaujme aj jeho pokojné okolie a blízkosť rôznych ďalších kúpeľných mestečiek.

Čo si nenechať ujsť v Bojniciach

Narozdiel od Heleny Von Dráčkovej na zámku v Bojniciach rozhodne šialene smutní nebudete. Ide totiž o krásnu pamiatku, ktorej prehliadkou sa dajú s celou rodinou stráviť veľmi príjemné chvíle. V susedstve zámku nájdete najstaršiu ZOO na Slovensku. V Bojniciach sa dá zájsť aj do menších termálnych kúpeľov alebo vystúpiť na lesnú vyhliadku, z ktorej sa pred vami ako na dlani rozprestiera mesto a jeho okolie.

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Výhodná cena

Je skvelé platiť menej a užívať si viac. Cestujte lacnejšie aj vy. Ponúkame pobyty až so 70% zľavou. Navyše vám garantujeme, že rovnaký pobyt za výhodnejšiu cenu nikde inde nezoženiete.

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 27. 4. 2017

Kam na predĺžený víkend s deťmi?

Chcete si vzácne a zaslúžené voľno užiť naplno aj so svojimi deťmi? Radi by ste ho trávili v prírode, pri vode, zábavou alebo trochou poučenia? Tipy na to, čo robiť s celou rodinou nájdete v tomto článku.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 14. 11. 2016

Nenechajte na seba doľahnúť jesennú depresiu

Pre niekoho znamená jeseň farby, babie leto a vôbec to najkrajšie obdobie v roku. Pre iných je ale toto ročné obdobie predovšetkým o nedostatku slnka a pochmúrnej nálade. Poďme si spoločne prejsť niekoľko tipov, ako s jesennou depresiou úspešne bojovať.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíčku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem