Dovolenka v Beskydách

Spoznajte pamiatky a tradície Valašska

Moravskosliezske Beskydy sú tým správnym miestom, kde môžete stráviť svoju dovolenku vo dvojici či s rodinou. Nechajte sa očariť krajom jedinečnej prírody, ale aj kultúrnych tradícií a pamiatok. Socha Radegasta už na vás čaká!

Skvelá dovolenka po celý rok

Kopce Beskýd a Valašsko ukrývajú mnoho vychýrených kultúrnych a architektonických pamiatok, ako sú Pustevny alebo Jurkovičova rozhľadňa. Milovníci prírody si zase radi vyšliapu, aby videli sochu bájneho Radegasta, alebo si vychutnali výhľad z Lysej hory. Po náročných výletoch si potom môžete užiť pobyt vo wellness alebo ochutnať valašské špeciality.

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Vernostný systém

Cestujte, užívajte si a za každý nákup u nás navyše získavajte vernostné body, ktoré vám zaručia zľavu na váš budúci pobyt. 1 vernostný bod = 0,035 € zľava na ďalšiu dovolenku

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 23. 2. 2017

Biely kódex pre lyžiarov

Lyžiarska sezóna je stále v plnom prúde a pravdepodobne ešte mesiac aj bude. Či už sa chystáte na svah prvýkrát v sezóne, alebo znovu po týždennej pauze, mali by sme pre vás opacki základných pravidiel na svahu.

NA VLASTNEJ KOŽI 13. 2. 2017

Villa Ľudmila: Recenzia tímu Zľavoking

Pokračujeme v osobnom overovania hotelov, tentoraz pre vás máme dojmy a zážitky z Kysuckých Beskýd, kde sme navštívili Villu Ľudmila. Navyše sa tiež dočítate, ako sa vlastne lyžuje na Veľkej Rači.

TRAVEL HACKING 15. 1. 2017

Ako sa zbaliť na hory?

Nádherná panorámy, trblietavý sneh a horúci svařák rozehřívající vaše skrehnuté prsty. Dovolenka na horách má svoje čaro, a preto sa na ňu tešíme spravidla už tri mesiace dopredu. Problémom však býva balenia, ktoré je väčšinou náročnejšie, než to letné.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem