Dovolenka Trenčianske Teplice

Pobyt v znamení wellness a odpočinku

Nechajte sa rozmaznávať a vydajte sa na liečebný pobyt do preslávených Trenčianskych Teplíc za výhodnú cenu. Odmenou vám bude neopakovateľný relaxačný zážitok v jedných z najstarších kúpeľov na Slovensku.

Liečivá voda svetoznámych kúpeľov

Termálne kúpele Trenčianske Teplice sú zariadené v orientálnom duchu a patria k najstarším a najnavštevovanejším na Slovensku. Vyskúšať tu môžete napríklad kúpeľ v liečivom bazéne MuDr. Čapka s teplotou vody príjemných 37,5 °C. Po celý rok je tu k dispozícii vonkajší bazén Grand, ktorý je zložený z niekoľkých častí. Užiť si tak môžete plavecký bazén s relaxačnou zónou Slovakia alebo teplejší rehabilitačný bazén.

Výhodné pobyty na Slovensku

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Výhodná cena

Je skvelé platiť menej a užívať si viac. Cestujte lacnejšie aj vy. Ponúkame pobyty až so 70% zľavou. Navyše vám garantujeme, že rovnaký pobyt za výhodnejšiu cenu nikde inde nezoženiete.

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíčku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 14. 11. 2016

Nenechajte na seba doľahnúť jesennú depresiu

Pre niekoho znamená jeseň farby, babie leto a vôbec to najkrajšie obdobie v roku. Pre iných je ale toto ročné obdobie predovšetkým o nedostatku slnka a pochmúrnej nálade. Poďme si spoločne prejsť niekoľko tipov, ako s jesennou depresiou úspešne bojovať.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 9. 5. 2017

Saunové rituály: Sprievodca svetom zážitkového saunovania

Saunové rituály či ceremoniály naberajú na obľúbenosti nielen v zahraničí, ale aj v tunajších saunách a saunových svetoch. Aké zážitky môžete očakávať? A ako to celé prebieha? Vydajte sa s nami za poznaním tohto obľúbeného trendu zo sveta wellness.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem