Dovolenka pri Balatone

Maďarské more s nekonečnými možnosťami zábavy

Skúšali ste niekedy preplávať jazero Balaton? Neskúšajte to. Vodná plocha s rozlohou 592 km² dáva tušiť, že táto úloha by mohla byť mierne nad vaše schopnosti. Radšej teda zostaňme pri brehu, ktorý je priam prešpikovaný atrakciami. Voda v Balatone je príjemne teplá od jari až do jesene.

Čo si nenechať ujsť pri Balatone

Pobrežné mestečká Balatonfüred alebo Siofok s obľúbenými kúpeľmi Galerius, vinárska oblasť Badascony, hrad Bory, polostrov Tihany, veľa rôznych vyhliadok, z ktorých sa otvára nezabudnuteľný výhľad na vodnú hladinu, to všetko je k nájdeniu okolo Balatonu. Priamo pri jazere môžete navyše vyskúšať rôzne vodné športy a ďalšie adrenalínové disciplíny, počas dovolenky sa teda nudiť nebudete.

Prečo cestovať s nami?

Bez jazykovej bariéry

Neovládate cudzí jazyk? Stačí sa zveriť do starostlivosti našej zákazníckej podpory a do cudziny sa môžete vydať bez obáv. Vyriešime za vás napríklad rezerváciu alebo akékoľvek ďalšie požiadavky priamo pri pobyte.

Cestovné poistenie

Chystáte sa do zahraničia? Potom si nenechajte ujsť výhodné cestovné poistenie, ktoré sme pre vás so spoločnosťou AXA pripravili, a to so zľavou 50 %. Bude o vás postarané v prípade úrazu aj straty batožiny.

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

GASTROTURISTIKA 12. 5. 2017

Gastronomický bedeker: Čo ochutnať v Maďarsku?

Cesta do Maďarska je zárukou stretnutí s kvalitnými pokrmami pripravovanými s maximálnou starostlivosťou. Maďarská kuchyňa je známa a obľúbená, a to nielen vďaka paprike. Aké dobroty možno nájsť u Maďarov na stole vám prezradí náš gastrosprievodca.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíčku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING, TO NAJLEPŠIE 7. 4. 2017

Najlepšie maďarské kúpele: Kam za dokonalým relaxom?

Na otázku "Čo je pre Maďarsko typické?" sa odpovede rôznia. Pre nás sú to ale predovšetkým celosvetovo vychýrené kúpele. Aké sú tie najväčšie? Aké sú tie najznámejšie? Čo sa kde lieči a kam sa oplatí ísť s deťmi? Na to všetko vám radi odpovieme.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem