Dovolenka na Vysočine

Pobyt uprostred krásnej prírody Vysočiny vás dostane

Vysočina je región, ktorý v sebe skrýva mnohé - pamiatky UNESCO aj nádhernú prírodu a božský pokoj. Vydajte sa tu relaxovať, objavovať známe miesta alebo prežiť aktívnu dovolenku presne podľa vašich predstáv.

Zámok Telč, Třebíč a Zelená Hora

Navštívte historické jadro mesta Telč s rozprávkovým zámkom, židovské mesto v Třebíči a pútnický kostol sv. Jána Nepomuckého v Žďári nad Sázavou. Nemusíte dlho hádať, čo majú tieto miesta spoločné - všetky tri sú zapísané na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Krásne kopce Vysočiny však skrývajú oveľa viac.

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Vernostný systém

Cestujte, užívajte si a za každý nákup u nás navyše získavajte vernostné body, ktoré vám zaručia zľavu na váš budúci pobyt. 1 vernostný bod = 0,035 € zľava na ďalšiu dovolenku

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

GASTROTURISTIKA 19. 10. 2016

Ochutnajte Česko

Kyselo, vošouchy alebo kočičáky. Ak netušíte, čo sa skrýva pod týmito názvami je najvyšší čas to zistiť. A ako inak, než sa vydať na cesty a na vlastný jazyk ochutnať všetky regionálne špeciality, ktoré kraje Česka ponúkajú.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 25. 7. 2017

Okolo Česka s bicyklom: Kde nájdete skvelé cyklotrasy?

Cyklistika sa stáva stále obľúbenejším športom. Nikomu sa však nechce jazdiť vedľa kamiónov alebo len dookola po miestnom parku. Kde sa teda nachádzajú zaujímavé a príjemné cyklotrasy? Pozrite sa na niektoré z nich v obľúbených destináciách v Česku.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem