Dovolenka na Slovácku

Oblasť živých ľudových zvykov, cimbalovej muziky, slivovice a vína

Slovácko je bohaté na pamiatky a prírodné krásy. Svoju stopu tu zanechali dávni lovci mamutov, Rimania, vládcovia Veľkej Moravy aj stavitelia zámkov a ľudoví umelci.

Spoznajte krásy moravského Slovácka

Slovácko je priam stvorené k túram a cyklovýletom. Nechajte sa viesť značenými trasami a náučnými chodníkmi a spoznajte krásy okolia. Okrem Luhačovíc môžete navštíviť tiež sírnaté kúpele Ostrožská Nová Ves založené v roku 1903, alebo štrkové jazerá prezývané "slovácke more", ktoré vznikli ťažbou štrkopiesku a sú krásnym cieľom výletov.

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Vernostný systém

Cestujte, užívajte si a za každý nákup u nás navyše získavajte vernostné body, ktoré vám zaručia zľavu na váš budúci pobyt. 1 vernostný bod = 0,035 € zľava na ďalšiu dovolenku

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 25. 7. 2017

Okolo Česka s bicyklom: Kde nájdete skvelé cyklotrasy?

Cyklistika sa stáva stále obľúbenejším športom. Nikomu sa však nechce jazdiť vedľa kamiónov alebo len dookola po miestnom parku. Kde sa teda nachádzajú zaujímavé a príjemné cyklotrasy? Pozrite sa na niektoré z nich v obľúbených destináciách v Česku.

GASTROTURISTIKA 19. 10. 2016

Ochutnajte Česko

Kyselo, vošouchy alebo kočičáky. Ak netušíte, čo sa skrýva pod týmito názvami je najvyšší čas to zistiť. A ako inak, než sa vydať na cesty a na vlastný jazyk ochutnať všetky regionálne špeciality, ktoré kraje Česka ponúkajú.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem